Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Black - Uwell Crown V 5 Tank

Kód: 0971B
Neohodnotené
€25
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Uwell nás v poslednej dobe síce zásobuje kvalitnými pod systémami, ale do povedomia vaperov sa dostal predovšetkým svojimi nízkodporovými tankmi pre priame poťahovanie do pľúc. Bola to séria Crown, s ktorou ste si užívali poriadne mraky pary a výraznú chuť. Rovnaký pôžitok z vapovania vám teraz prináša Crown V. Hneď v šiestich farebných variantoch sa predstavuje z nerezovej ocele a skla vyrobený tank s priemerom 29mm. Širší a nižší tank so širokým telom sa pýši objemom 5ml a klasickým systémom horného plnenia.

Tradičný dizajn ponúka jednoduchú konštrukciu, Crown V tak v prípade potreby ľahko rozoberiete na jednotlivé diely a vyčistíte. V balení okrem tanku a náhradného skla nájdete tiež žhaviace hlavy. Konkrétne predinštalovanú hlavu UN2 0,23Ω a extra hlavu UN2-2 0,3Ω, obe majú modernú mesh špirálku s veľkou odparovacou plochou. Crown V je naviac vybavený inovatívnou samočistiacou technológiou, kedy je skondenzovaná para v atomizére zachytávaná a znovu absorbovaná. Tento systém výrazne znižuje pretekanie a znižuje potrebu častého čistenia tanku.

Black - Uwell Crown V 5 Tank

Obsah balenia

1x Uwell Crown V 5 tank
1x náhradné sklíčko
1x žhaviaca hlava UN2 MESH 0,23Ω (65W-70W)
1x žhaviaca hlava UN2-2 MESH 0,3Ω (50W-55W)
1x náhradné O-krúžky
1x kryt náustku

.

Black - Uwell Crown V 5 Tank

.

Parametre:


Rozmery: 50,5mm x 29mm
Objem: 5ml
Závit: 510
Náustok: 510

.

Obsah balenia a parametre
.

MESH žhaviace hlavy

Obe hlavy v balení ponúkajú MESH. Zatiaľ čo UN2 s odporom 0,23Ω má jednu špirálku, hlava UN2-2 má hneď dve MESH špirálky s celkovým odporom 0,3Ω. Pre prvú hlavu budete potrebovať 65W-70W, druhej bude stačiť 50W-55W.

Mesh žhaviace hlavy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto