Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

E-cigarety Sady, nabíjateľné elektronické cigarety

Objavte našu širokú ponuku sád nabíjateľných elektronických cigariet. Či už hľadáte klasické MTL e-cigarety pre jemné, ale chutné vapovanie, alebo výkonné DL e-cigarety pre intenzívne obláčky pary, u nás nájdete všetko. Prejdite našou kolekciou a vyberte si z najpredávanejších značiek ako OXVA, Lost Vape, Vaporesso, či VooPoo.

Najpredávanejšie

84 položiek celkom
Vaporesso Xros 4 mini pod kit 1000mAh -  Ice Pink
1 + 1
€22
N120F
OXVA Xlim GO POD 30W 1000mAh - White
Novinka 1 + 1
€18,90
N119
OXVA Xlim GO POD 30W 1000mAh - Light Brown
Novinka 1 + 1
€18,90
N119D
Khaki - VooPoo Doric 60W Pod 2500mAh 4,5ml kit
€29
N113
Aurora Blue - VooPoo Doric 60W Pod 2500mAh 4,5ml kit N113A
Lost Vape Ursa Nano 2 - Engine Space sada 900mAh
€24
N82E
Lost Vape Thelema Elite 40 - Silver Blue
Novinka
€35
N105B
Lost Vape Thelema Elite 40 - Gunmetal Espresso
€35
N105C
Da One RE1 kit + Powerbank - Digital Lavender
€46,90
N107
Da One RE1 kit + Powerbank - Stealth Nero
€46,90
N107A
Lost Vape Thelema Elite 40 - Eagle Grey
€35
N105
Lost Vape Thelema Elite 40 - Midnight Black
€35
N105A
OXVA Xlim SE 2 Pod Kit (1000mAh) - Gunmetal
€25
N40E
OXVA Xlim SE 2 Pod Kit (1000mAh) - Black
€25
N40F
OXVA Xlim SE 2 Pod Kit (1000mAh) - Blue Purple
€25
N40G
OXVA Xlim SE 2 Pod Kit (1000mAh) - Orange Blue
€25
N40H
OXVA Xlim SE 2 Pod Kit (1000mAh) - Silver Grey
€25
N40I
Flavourtec Batéria UP 400mAh - Black
€9
N94
Hore
Ďalšie produkty

Sady elektronických cigariet - Nabíjateľné elektronické cigarety

Hľadáte spoľahlivú a cenovo dostupnú alternatívu ku klasickému fajčeniu? Potom ste na správnom mieste! V tejto kategórii nájdete širokú ponuku nabíjateľných elektronických cigariet, ktoré vám pomôžu dosiahnuť príjemný zážitok z vapovania.

Radi by ste objavili čaro elektronických cigariet, ale odrádza vás krátka výdrž a vysoká cena jednorazoviek? V takom prípade pre vás existuje pomerne elegantné riešenie – dobíjateľné elektronické cigarety. Tie si navyše môžete zakúpiť v kompletnej sade, takže si môžete byť istí, že pri výbere na nič nezabudnete.

Široká ponuka nabíjateľných elektronických cigariet na e-vaper

U nás na e-vaper nájdete široký výber nabíjateľných elektronických cigariet rôznych typov a značiek, ako napríklad Voopoo, Smok, Geekvape, Innokin, Eleaf a mnoho ďalších. Myslíme na skúsených i začínajúcich vaperov. Preto si z našej ponuky určite vyberiete sadu, ktorá bude spĺňať vaše očakávania a potreby.

Pre začínajúcich vaperov odporúčame štartovacie sady, ktoré obsahujú všetko potrebné pre pohodlný začiatok vapovania, vrátane elektronickej cigarety, batérie, nabíjačky a e-liquid náplní.

Prečo zvoliť nabíjateľné elektronické cigarety? Aké sú ich výhody v porovnaní s jednorazovými?

Možno si kladiete otázku – prečo by som mal(a) investovať do nabíjateľnej elektronickej cigarety? Nečaká ma náročná starostlivosť o ňu a nie je pre mňa výhodnejšie kupovať si jednorazové e-cigarety? Ak to myslíte s e-vapmi vážne, odpoveď je stručná a jednoznačná – určite nie. Sady elektronických cigariet totiž ponúkajú v porovnaní s jednorazovými kúskami niekoľko  výhod.

  • ekologickejšie – nabíjateľné elektronické cigarety sa dajú opakovane používať, čím sa znižuje produkcia odpadu.
  • ekonomickejšie – v konečnom dôsledku ušetríte nielen planétu, ale aj peniaze, pretože nemusíte neustále kupovať nové jednorazové Iste, kúpe náplní a náhradných dielov sa nevyhnete, no v porovnaní s investíciami do jednorazoviek dosiahnete na konci dňa výrazne nižšiu sumu.
  • Ponúkajú množstvo nastavení – Nabíjateľné elektronické cigarety vám umožňujú regulovať výkon a dĺžku poťahu, takže môžete vapovanie prispôsobiť svojim preferenciám.
  • Väčší výber e-liquidov – Pre nabíjateľné elektronické cigarety je dostupný oveľa širší výber e-liquidov s rôznymi príchuťami a hladinami nikotínu. Stačí zvoliť správny pomer PG/VG pre váš model.

Čo všetko zohľadniť pri výbere nabíjateľných elektronických cigariet a sád e-vapov?

Trh je doslova preplnený elektronickými cigaretami určenými na viacero použití. Aj tento fakt odrádza množstvo fajčiarov od prechodu z klasických cigariet – čo keď tomu nebudú rozumieť a niečo pokazia? Pravda je však úplne inde. Ak sa s elektronickou cigaretou zžijete, bude to už hračka. Poďme si preto povedať, čo všetko by ste pri jej výbere mali zvážiť.

Úroveň skúseností

Ak ste začínajúcim vaperom, odporúčame vám štartovaciu sadu. V nej nájdete všetko potrebné na to, aby ste sa s elektronickým fajčením zoznámili. Ak už máte skúsenosti s vapovaním, môžete si vybrať sadu podľa vašich preferencií.

Výkon

Výkon elektronickej cigarety sa meria vo wattoch (W). Vyšší výkon vám umožní produkovať viac pary, ale spotrebuje aj viac energie z batérie. Správny výkon elektronickej cigarety sa odvíja aj od typu vapovania, o ktorom si povieme viac neskôr.

Kapacita batérie

Spravidla ju nájdete uvedenú v miliampérhodinách (mAh), podobne, ako napríklad pri smartfónoch. Platí pritom jednoduchý kľúč – vyššia kapacita batérie vám umožní vapovať viac. Zároveň si však bude vyžadovať dlhší čas na nabitie. Na trhu už ale nájdete e-vapy podporujúce rýchlonabíjanie – neváhajte do nich investovať, značne vám ušetria čas.

Dostupnosť príchutí

Svoje nové elektronické zariadenie by ste si mali vyberať aj podľa náplní, ktoré máte radi. Rôzny pomer PG/VG v e-liquidoch nie je žiadnou náhodou, ale dobre premysleným systémom. Náplne sú totiž v konečnom dôsledku rozdielne husté a prispôsobené pre konkrétnu žhaviacu hlavu tak, aby nepretekali, nepálili sa a ponúkli plnohodnotný zážitok z fajčenia.

Popri hustote neváhajte experimentovať ani so samotnými príchuťami. Pôjdete radšej do ovocných tónov, vyskúšate moderný mix miešaného drinku alebo ostanete verní tradičnej chuti klasického tabaku?

Vyberiete si vape na MTL či DL vapovanie?

Na záver si ešte poďme povedať, ako si vybrať sadu elektronickej cigarety z hľadiska preferovaného spôsobu vapovania. Existujú totiž dva hlavné typy vapovania – MTL (Mouth To Lung) a DL (Direct Lung). MTL vapovanie je podobné fajčeniu cigariet, zatiaľ čo DL vapovanie je skôr vťahovanie pary priamo do pľúc.

Ak sa bojíte, že po prejdení z klasických cigariet prídete o klasický cigaretový „hit“, teda kopnutie v krku, zvoľte MTL e-vape. Ak vám naopak chýbať nebude a radi by ste si dopriali jemný a hlboký poťah obohatený o množstvo vyprodukovanej pary, choďte do DL variantu.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto