Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Elektronické cigarety

Široký výber elektronických cigariet pre všetkých vaperov. Či už preferujete jednorazové e-cigarety, nabíjateľné modely alebo profesionálne gripy a mody s pokročilými možnosťami nastavenia, u nás si vyberiete. Naša ponuka zahŕňa aj rôzne príslušenstvo vrátane náplní s rôznymi príchuťami, náhradných atomizérov a batérií, aby ste si mohli vychutnať vapovanie kedykoľvek a kdekoľvek. 

Najpredávanejšie

Geekvape Aegis Legend 3 MOD - Black
€65 –2 %
Pôvodne: €65  (–2 %)
€63,70
Geekvape Aegis Legend 3 MOD - Red
€65 –2 %
Pôvodne: €65  (–2 %)
€63,70
Geekvape Aegis Legend 3 MOD - Titanium Grey
€65 –2 %
Pôvodne: €65  (–2 %)
€63,70
139 položiek celkom
Geekvape Aegis Legend 3 MOD - Black
€65 –2 %
€63,70
N122
Geekvape Aegis Legend 3 MOD - Red
€65 –2 %
€63,70
N122B
Geekvape Aegis Legend 3 MOD - Titanium Grey
€65 –2 %
€63,70
N122C
Vaporesso Xros 4 mini pod kit 1000mAh -  Ice Pink
1 + 1
€22
N120F
Midnight Blue - Vaporesso GEN 200 MÓD 18650
€42
1252L
OXVA Xlim GO POD 30W 1000mAh - White
Novinka 1 + 1
€18,90
N119
OXVA Xlim GO POD 30W 1000mAh - Light Brown
Novinka 1 + 1
€18,90
N119D
Khaki - VooPoo Doric 60W Pod 2500mAh 4,5ml kit
€29
N113
Aurora Blue - VooPoo Doric 60W Pod 2500mAh 4,5ml kit N113A
Lost Vape Ursa Nano 2 - Engine Space sada 900mAh
€24
N82E
Lost Vape Thelema Elite 40 - Silver Blue
Novinka
€35
N105B
Lost Vape Thelema Elite 40 - Gunmetal Espresso
€35
N105C
Da One RE1 kit + Powerbank - Digital Lavender
€46,90
N107
Da One RE1 kit + Powerbank - Stealth Nero
€46,90
N107A
Lost Vape Thelema Elite 40 - Eagle Grey
€35
N105
Lost Vape Thelema Elite 40 - Midnight Black
€35
N105A
Voopoo Argus MT 3000mAh - Lime Green
Tip
€45
N102
Hore
Ďalšie produkty

Jednorazové, nabíjateľné, malé i veľké – elektronické cigarety môžeme nájsť na dnešnom trhu skutočne vo všetkých podobách. Našu ponuku sme preto prispôsobili potrebám každej skupiny vaperov. Na svoje si u nás prídu milovníci pary aj výraznej chuti.

Čo je elektronická cigareta?

Elektronická cigareta – alebo tiež e-cigareta – je elektronickým zariadením určeným na inhalovanie e-liquidu. Ten v sebe spravidla obsahuje nikotín, teda látku žiadanú bežnými fajčiarmi, ale nie je to nevyhnutnou podmienkou. Na trhu môžeme totiž nájsť aj beznikotínové elektronické cigarety.

Na rozdiel od cigariet, v prípade e-vapov nedochádza k spaľovaniu. Elektronické cigarety totiž využívajú takzvaný atomizér či clearomizér, pričom jeho súčasťou je žhaviace teliesko. To ohreje tekutinu (e-liquid) na teplotu 60 °C a náplň sa následne začne postupne odparovať. Týmto procesom vzniká para, ktorú vaper vydychuje z úst či priamo z pľúc.

Podstatou je práve fakt, že v elektronickej cigarete nič netlie. Vaper sa tak vyhýba nielen škodlivému dechtu, ale aj stovkám škodlivých látok uvoľňujúcim sa popri horení. Elektronické cigarety však tiež nie sú bez rizík. Obsahujú nikotín, ktorý spôsobuje závislosť. Dlhodobé účinky používania e-cigariet zatiaľ nie sú dostatočne preskúmané.

Z čoho sa elektronická cigareta skladá?

Srdcom e-vapu je batéria. Bez nej by ste si z elektronickej cigarety nepotiahli. Či už jednorazová alebo dobíjateľná, poháňa hnací motor – atomizér. Z neho sa tekutina dostáva von z cigarety, pričom používateľ ju inhaluje vo formy pary pomocou náustka.

Zaujíma vás fungovanie a zloženie elektronickej cigarety rozobraté dopodrobna? Neváhajte si prečítať náš článok na tému ako funguje elektronická cigareta, v ktorom sa dozviete všetko podstatné.

Ako naplniť elektronickú cigaretu?

Hoci sa to môže na prvý pohľad javiť komplikovane, pravdou je presný opak. Náplne do elektronických cigariet sa spravidla predávajú v malých fľaštičkách so zúženým hrdlom, pomocou ktorého je možné e-liquid do vapu preliať, respektíve vytlačiť – v závislosti od jeho konzistencie. Aby ste sa pri plnení nepomýlili, odporúčame vám postupovať podľa našich krokov, ako naplniť elektronickú cigaretu.

Ako nabíjať elektronickú cigaretu?

V prípade, že disponujete jednorazovým e-vapom, táto povinnosť vám odpadáva. Ak však siahnete po trvácnejšom kúsku, bude ho potrebné čas od času dobiť. Elektronické cigarety sa spravidla nabíjajú pomocou Micro USB či USB-C konektora, vďaka čomu vám postačí nabíjačka od mobilu či notebooku. Napriek tomu je dobré poznať tipy, ako nabiť elektronickú cigaretu, ktorým sa podrobne venujeme v našom článku.

Aké elektronické cigarety poznáme?

Ako sme si už načrtli, elektronických cigariet existuje prakticky nepreberné množstvo. Radia sa pritom do niekoľkých základných kategórií.

Jednorazové e-cigarety

Jednorazové elektronické cigarety sa po vyfajčení vyhadzujú, batériu nie je možné dobiť a náplň sa nedá vymeniť. Sú skvelou voľbou na cesty alebo pre prípad, že si chcete e-fajčenie vyskúšať. Neváhajte sa pozrieť na náš zoznam najlepších jednorazových cigariet.

E-cigarety sady

Sadu elektronickej cigarety si môžete zakúpiť v prípade, že ste skúsený vaper, respektíve vás láka možnosť individuálneho nastavenia prívodu vzduchu. Prípadne ak chcete ušetriť –takýto e-vape je možné nabíjať, takže nemusíte vždy vyťahovať peňaženku na kúpu nového.

Gripy, mody, e-fajky

Tieto zariadenia už možno považovať za „profesionálne“. Nájdete na nich množstvo možností nastavenia výkonu či prívodu vzduchu. Okrem gripov a módov nájdete v našej ponuke aj elektronické fajky.

Príslušenstvo k elektronickým cigaretám

U nás na e-vaperi nájdete všetko potrebné k tomu, aby ste si mohli vašu elektronickú cigaretu vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Základom je kvalitná náplň, naším tipom je mať doma viacero príchutí súčasne a striedať ich podľa aktuálnej chuti, nálady a preferencií.

V domácnosti sa vám rozhodne nestratí ani náhradný atomizér. Poslúži v prípade, ak ten prvý príde o svoju životnosť, prípadne si budete chcieť vo vape prehadzovať súčasne viacero príchutí.

Ak ste už skúseným e-vaperom, môžete si vyskúšať namiešať vlastný liquid za pomoci bázy a arómy, a to presne podľa vašich predstáv. Prípadne si vo svojom zariadení vymeňte batériu a predĺžte tak jeho životnosť. Nech je už váš výber akýkoľvek, príslušenstva pre elektronické cigarety máme dosť.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto