Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Beznikotínové jednorázové e-cigarety

Jednorázové elekronické cigarety (Vape) bez nikotínu - 0mg.

Beznikotínové elektronické cigarety v praktickejšej verzii

Jednorazové elektronické cigarety už asi nie je potrebné ani predstavovať. Patria medzi najpredávanejšie na trhu a získali si mnoho fajčiarov po celom svete. Avšak, 21. storočie sa stále posúva vpred a hľadá neustále nové možnosti. Rovnako tak aj ľudia. A tak stojíme, dá sa povedať, na prahu novšej éry. (Možno aj bezpečnejšej?)

Fajčenie bez nikotínu... Má to vôbec zmysel?

Pre niekoho áno, pre niekoho možno nie, avšak, má to určite svoje výhody. Náplne do elektronických cigariet vo forme bez nikotínu sú na trhu už dlhší čas. Dnes už sa však na predajných pultoch pýšia aj beznikotínové jednorazové elektronické cigarety, ako možno ,,bezpečnejšia“ verzia tých obľúbených klasických jednorazových vapeov.

 Klasické jednorazové cigarety alebo beznikotínové? V čom všetkom sa odlišujú?

Jednoduché používanie, skvelá chuť aj vôňa, výborná intenzita dymu, množstvo rôznych príchutí aj kompaktný a moderný dizajn. Toto všetko charakterizuje klasické jednorazové elektronické cigarety, ale aj tie bez obsahu nikotínu. V čom teda spočíva ich rozdiel?

Ako môžeme hádať už aj podľa samotného názvu, ide práve o obsah nikotínu. V klasických jednorazových cigaretách je množstvo nikotínu buď 10 alebo 20 mg/ml. Beznikotínové jednorazové elektronické cigarety majú, pochopiteľne, obsah nikotínu rovný nule.

Ako fungujú a aké sú ich výhody?

Fungujú úplne rovnako ako tie klasické. Avšak, e-liquid je nahradený beznikotínovým. Stačí ich teda rovnako iba vybrať z obalu a potiahnuť si. Pre niekoho výhoda, pre iných nie... Najväčšou prednosťou pre niektorých používateľov je práve absencia nikotínu, ktorý, ako veľmi dobre vieme, spôsobuje závislosť. Aj preto sa na nich obracia čoraz viac ľudí so snahou prestať fajčiť, prípadne nepodľahnúť nikotínovej závislosti.

Pre koho sú beznikotínové jednorazové elektronické cigarety vhodné?

Určite by po nich mali siahnuť najmä ľudia, ktorí nie sú tuhými fajčiarmi. Ak si vychutnávate cigaretu len pri alkohole, prípadne si zvyknete dopriať jednu či dve počas dňa, ale prekáža vám klasický zápach cigarety a chcete prejsť na elektronické voňavejšie verzie, tak si určite vyberte variant bez nikotínu. Ak by sa vám fajčenie elektronických cigariet náhodou zapáčilo, vyhnete sa prípadnej závislosti, ale pôžitok ostáva rovnaký.

Táto alternatíva je vhodná aj pre ľudí, ktorí sa snažia prestať fajčiť. Áno, tento proces je veľmi individuálny. Tuhí fajčiari, najmä tí, ktorí fajčia klasické cigarety, budú mať túto cestu pravdepodobne o niečo ťažšiu. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí majú svoje obľúbené chvíľky, či už s klasickou cigaretou alebo s tou elektronickou akéhokoľvek druhu, a užívajú si relax pri vyfukovaní dymu, tak by sa vám tento beznikotínový variant mohol osvedčiť.

Ako si vybrať jednorazové beznikotínové elektronické cigarety?

Je to úplne jednoduché a stačí iba nasledovať svoje osobné preferencie. Kliknite na e-vaper.sk, vyhľadajte si jednorazové beznikotínové cigarety a vyberte si z množstva príchutí aj značiek.

Akiste najpredávanejšou značkou jednorazových elektronických cigariet je Elf Bar. Tá ovládla rebríčky po celom svete najmä širokou ponukou príchutí, ale aj veľmi atraktívnym dizajnom. Aby však značka nezaostávala, všetky obľúbené príchute dodáva aj vo verzii bez nikotínu.

Rozhodnúť sa môžete napríklad aj pre jednu z najznámejších značiek – Aroma King. Hoci väčšina beznikotínových jednorazových cigariet sa od tých klasických neodlišuje, značka Aroma King svoje produkty vylepšila. Až 5000 potiahnutínastaviteľná intenzita dymu ponúkajú skvelý pomer výdrže, kvality aj ceny. Nemusíte sa však báť, že by tieto e-cigarety boli príliš veľké. Na to, aby ste si ju naplno celú vychutnali je vylepšená aj tým, že sa jej batéria dá dobíjať. Aj keď sa však dá dobíjať, náplne sa dopĺňať nedajú. Preto, ak už necítite chuť, je načase ju vyhodiť a zaobstarať si novú. Jablko, melón, hrozno či dokonca obľúbené cukríky Skittles? Z ponuky príchutí si každý príde na svoje.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto