Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Elektronické fajky

Elektronické a vape fajky. Fajčenie 21. storočia je nepochybne na míle vzdialené od toho, ktoré ponúkajú dávne spomienky či staršie filmy. Ikonické bafkanie fajky so sušeným tabakom vystriedali najmodernejšie elektronické technológie, tabak nahradili e-liquidy najrôznejších príchutí a dizajn je skrátka obrazom praktickosti a minimalizmu. Aj keď sa moderná spoločnosť od klasického fajčenia odklonila, neznamená to, že sa nedá spojiť súčasnosť s minulosťou

Najpredávanejšie

120 atomizer pre efajku kamry k1000 plus
 
€2,50
1821 hneda wood e fajka kamry k1000 plus
 
€49
2 položiek celkom
120 atomizer pre efajku kamry k1000 plus
€2,50
0128
1821 hneda wood e fajka kamry k1000 plus
€49
0153A

Čo to vlastne fenomén elektronických fajok je?

Predstavte si ideálnu chvíľku pre seba ako vystrihnutú z dobového obrazu. Pohárik rumu či whisky a bafkanie tabaku z drevenej fajky. Dokonalý pôžitok pre každého, kto si chvíle osamote vychutnáva naplno. Horiaci tabak ale nie je nič pre vás a radšej ostanete verný elektronickým cigaretám so svojou obľúbenou príchuťou e-liquidu? Tejto predstavy sa aj tak vzdávať nemusíte...

Elektronické fajky vyzerajú takmer úplne rovnako ako tie klasické na tabak, zároveň však fungujú ako e-cigarety. Nemusíte sa tak ničoho vzdávať ani robiť kompromisy. E-fajky spĺňajú všetky technické požiadavky elektronickej cigarety aj dizajnové nároky pravých pôžitkárov.

Aký je rozdiel medzi elektronickými fajkami a e-cigaretami?

Po technickej stránke medzi nimi výrazné rozdiely nenájdete. Samozrejme, tak ako aj bežné elektronické cigarety majú svoje špecifiká, tak aj elektronické vape fajky. Či už ide o veľkosť, výkon alebo batériu. Avšak, najväčší rozdiel je v ich prevedení.

Dizajnovo ich spoznáte okamžite. Ako príklad môžeme použiť model e-fajky Kamry K1000 Plus. Dizajn dreva v dvoch farebných variantoch či LED podsvietenie pre ešte reálnejší zážitok.

Ako sa používa elektronická fajka?

Elektronické fajky sú pre používateľov veľmi jednoduché a intuitívne. Navyše, ak už máte skúsenosť s bežnými e-cigaretami, tak zvládnuť e-fajku bude pre vás hračka. Stačí naliať svoju obľúbenú príchuť, zapnúť a vychutnávať.

Tak čo? Chcete aj vy zážitok z elektronického fajčenia posunúť na tú najvyššiu úroveň? Všetko potrebné nájdete u nás na e-vaper.sk.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto