Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Elf Bar

Elf Bar - jednorázová nedobíjateľná elektronická cigareta je konštruovaná s batériou o kapacite 550 mAh a integrovaným cartomizérom s objemom 2ml.

Najpredávanejšie

11 položiek celkom
9774 aurora blue elfa bateria 500mah elfbar
€9
N45C
8109 aurora purple elfa bateria 500mah elfbar
€10
N45B
8076 black elfa bateria 500mah elfbar
€10
N45
6654 watermelon elf bar 600 e cigareta 550mah
€6,90
553FFF
4233 cola 2 elf bar 600 e cigareta 550mah
€6,90
0553Q
4209 cucoriedka 2 elf bar 600 e cigareta 550mah blueberry 0553DD
3549 pink lemonade 2 elf bar 600 e cigareta 550mah citrusy 0553P

Elf Bar:  jednorázová, nedobíjatelná elektronická cigareta až na 600 potiahnutí

Svojim výkonom sa plne vyrovná iným elektronickým cigaretám avšak jej životnosť je obmedzená na 3 krabičky klasických cigariet. 2% nikotínu - stredne silné 20mg/ml.

Jednorázové nedobíjateľné cigarety sú veľmi populárne pre svoju veľkosť podobajúcu sa klasickej cigarete. Sú žiadané z viacerých dôvodov:

  • fajčiari si ich zadovážia pre potrebu alternatívneho fajčenia, pri "absťakoch" na miestach znemožňujúcich klasické fajčenie. Na nefajčiarske pracoviská, pri cestách, do hotela, na konferencie,....prípadne domov k telke, ak nechcú zamorovať dymom svoje okolie. :-) samozrejme existuje ešte tisíc rôznych dôvodov.
  • Vaperi ich s obľubou majú v zálohe pre prípad vypovedania služby ich preferovaných elektronických cigariet a vaporizérov..
  • začínajúci e-fajčiari,vaperi či "zatiaľ klasický fajčiari" ich obľubujú pre ich finančnú nenáročnosť pri zoznamovaní sa s výhodami elektronických cigariet.

Ako použiť elektronicu cigaretu Elf Bar?

  1. Odstráňte gumovú krytku z e-cigarety a inhalujte.
  2. Pri inhalácii sa špička elektronickej cigarety rozsvieti.
  3. Ak špička začne počas inhalácie blikať, znamená to, že sa výdrž e-cigarety blíži ku koncu.

Elf Bar – jedna z najobľúbenejších jednorazových elektronických cigariet

Ak sa vám pri názve jednorazových elektronických cigariet nevybaví značka Elf Bar, tak ste medzi novodobými fajčiarmi pravdepodobne nováčikom. Táto značka láme rekordy predajnosti a stala sa najobľúbenejšou alternatívou medzi jednorazovými cigaretami na trhu.

Čítať viac: Najlepšie jednorazové elektronické cigarety

Ako už bolo načrtnuté, ide o jednorazovú elektronickú cigaretu. Zariadenie je predplnené rôznymi náplňami, obsahuje integrovanú batériu a ostatné komponenty bežných elektronických cigariet. Rozdiel oproti klasickým vape-om je však ten, že je len na jedno použitie. Batéria sa totižto nedá dobíjať ani meniť a takisto eliquid.

Ide teda o elektronické zariadenie, ktoré jednoducho vyberiete z vrecúška, odstránite gumovú zátku a môžete si niekoľko dní vychutnávať cigaretu bez starostí.

Ako to, že trhá rekordy predajnosti?

Má to hneď niekoľko dôvodov. Prvým je akiste jej praktickosť. Netreba ju čistiť, dobíjať ani dopĺňať liquid a v porovnaní s klasickými cigaretami sa nemusíte obávať ani zápachu alebo toho, že nebudete mať pri sebe zapaľovač. Navyše predstavuje novú éru fajčenia, pri ktorej sa neuvoľňuje decht ani ďalšie škodlivé látky.

Za svoj úspech však vďačí aj dizajnu. Malá, elegantná a praktická elektronická cigareta sa vám vojde do každej tašky či vrecka a príjemne sa aj drží. Nepopierateľným pozitívom je aj množstvo variácií, výborná chuť a vôňa, dlhá výdrž aj skvelá cena.

Množstvo príchutí aj variácií

Elf Bar nájdete na e-vaper.sk v rôznych kapacitách čo sa týka výdrže aj nikotínu. Dlhodobo však v rebríčku predajnosti dominujú najmä tie na 600 potiahnutí. Čo sa obsahu nikotínu týka, tak si môžete vybrať medzi 0% alebo 2% zariadeniami. K dispozícii sú teda aj beznikotínové verzie

A čo príchute? Tak tie by sme mohli menovať aj hodiny. Od klasických tabakových príchutí cez mix ovocí až po mentol či coca-colu. Na e-vaper.sk nájdete to pravé pre vás!

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto