Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Jednorázové e-cigarety

Jednorázové e-cigarety (jednorázové vape) sú ideálne pre každého, kto hľadá jednoduché a bezstarostné riešenie pre svoj vaping zážitok. Objavte dokonalú chuť a vôňu, a zároveň jedinečné a pohodlné používanie.

Najpredávanejšie

41 položiek celkom
Flavourtec Batéria UP 400mAh - Black
€9
N94
Flavourtec UP POD duopack - Raspberry Banana 20mg/ml
€7,90
N94A
Flavourtec UP POD duopack - Orange Ice 20mg/ml
€7,90
N94B
Flavourtec UP POD duopack - Melon Ice  20mg/ml
€7,90
N94C
Flavourtec UP POD duopack - Strawberry Kiwi  20mg/ml
€7,90
N94D
Flavourtec UP POD duopack - Apple Peach  20mg/ml
€7,90
N94E
9774 aurora blue elfa bateria 500mah elfbar
€9
N45C
9771 navy blue elfa bateria 500mah elfbar
€9
N45D
8172 aromaking phone pod pinapple passionfruit
€8
N47E
8169 aromaking phone pod strawberry kiwi
€8
N47D
8166 aromaking phone pod fruits mix
€8
N47C
8163 aromaking phone pod strawberry milk
€8
N47B
8160 aromaking phone pod blueberry melon
Akcia
€8 –37 %
€5

Už žiadne znečisťovanie planéty batériami. Stačí zariadenie napojiť na akýkoľvek zdroj elektriny s výstupom USB-C a môžete vychutnať až 700 potiahnutí zo širokého výberu príchutí.

N47A
Hore
Ďalšie produkty

Ako si vybrať najlepšiu jednorazovú elektronickú cigaretu?

Prečítajte si o tom viac v našom blogovom článku: Najlepšie jednorazové elektronické cigarety.

Spoznajte obľúbené jednorazové elektronické cigarety

Elegantné, praktické, nenáročné, chutné a voňavé. Všetky tieto superlatívy si vyslúžili jednorazové elektronické cigarety, ktoré sa v rebríčku obľúbenosti u fajčiarov šplhajú neustále nahor. Ich popularitu však nespôsobuje len akýsi ošiaľ, ktorý o chvíľku pominie. Takúto poctu si zaslúžili právom, majú totiž nespočetne veľa výhod... 

Všetko, čo potrebujete o jednorazových e-cigaretách vedieť

Moderné a praktické fajčenie si stále hľadá nové spôsoby, ako osloviť novodobých fajčiarov. Cigarety, ktoré zaujať dokázali možno viac, než sa očakávalo, sú práve tie jednorazové.

Jednorazová elektronická cigareta, resp. jednorazový vape sa od toho klasického odlišuje tým, že má zabudovanú batériu a je už vopred napustený e-liquidom. Batéria sa nedá dobíjať ani vymieňať a rovnako to platí aj o náplni. To znamená, že ak sa jednorazová cigareta vybije, musíte sa s ňou rozlúčiť a zahodiť ju. A rovnako to platí aj o liquide, ak chuť a vôňa už nezodpovedá počiatočnej kvalite, jednorazovej cigarete odzvonilo.

Z čoho sa jednorazové elektronické cigarety skladajú?

 Z hľadiska konštrukcie a komponentov sa od bežných pod systémov až tak veľmi neodlišujú. Skladajú sa z batérie, nádržky na e-liquid a náustku. Rozdiel je však v tom, že na plniteľných a dobíjateľných zariadeniach nájdete port na USB, aby ste batériu mohli dobiť a rovnako viete manipulovať aj s nádržkou na liquid.

Jednorazové elektronické cigarety však tieto ,,vymoženosti“ neponúkajú. K nádržke a ani batérii sa dostať neviete. Všetky komponenty sú pevne zabudované v tele zariadenia, a tak ich znovu nedobijete ani nedoplníte svoj obľúbený e-liquid.

Moderné fajčenie nikdy nebolo jednoduchšie

V obľúbenosti predbehli jednorazové elektronické cigarety už takmer všetky ostatné varianty moderného fajčenia. Môžeme však konštatovať, že právom. Majú totiž veľmi veľa výhod:

  • Sú veľmi jednoduché na používanie. Aj keď väčšina elektronických cigariet sa pýši akýmsi intuitívnym a praktickým použitím, istú prax a občas aj šikovnosť pri nich akiste potrebujete. Jednorazové cigarety však nepotrebujete nahrievať, zapínať a vypínať a ani dopĺňať a dobíjať. Jednoducho ich vytiahnete z obalu a ihneď si vychutnávate ich dokonalú chuť.
  • Sú veľmi praktické. Malý kompaktný dizajn, ktorý je často obohatený aj o modernosť a eleganciu je jednou z vecí, vďaka ktorým si získali taký obdiv. Môžete ich mať pri sebe kdekoľvek a kedykoľvek, vojdú sa do každého vrecka či kabelky a navyše, v ruke aj veľmi dobre vyzerajú.
  • Chuť aj vôňa ponúkajú skvelý pôžitok. Aj keby si niekto mohol myslieť, že takéto jednorazové cigarety stratia na kvalite práve pri tých najdôležitejších požiadavkách, opak je pravdou. Vyznačujú sa skvelou chuťou aj arómou a neštípu v hrdle.
  • Sú dostupné vo viacerých variantoch. Hoci tie najčastejšie jednorazové elektronické cigarety sú na 600 potiahnutí, nájdete medzi nimi aj zariadenia na menej či viac potiahnutí. Rovnako sú dostupné vo variantoch s nikotínom aj bez. Dokonca, niektoré značky ponúkajú aj rôzne obsahy nikotínu. No a obrovskou výhodou sú najmä príchute, ktorých je dnes na trhu už naozaj nespočetne veľa.

Zdanlivo dokonalé zariadenia však majú aj svoje nevýhody

 Výhoda, ktorou tieto zariadenia disponujú, a teda jednorazové použitie, nemusí byť po chuti každému. Má to však ďaleko väčší nedostatok, a to dopad na životné prostredie. Vzniká pri nich totiž veľa odpadu, keďže po každom vyhorení tieto zariadenia putujú do odpadkov. Aj keď pre mnohých ľudí je táto alternatíva fajčenia bezkonkurenčná, naša planéta by sa nám za ňu nepoďakovala.

Aká je ich výdrž a vyžadujú si nejakú špeciálnu opateru?

Výdrž závisí od toho, aký variant jednorazovej e-cigarety si zvolíte. Ako sme spomínali vyššie, väčšina z nich je na 600 potiahnutí. Závisí už len od vás, či si ju budete vychutnávať počas dňa len zriedka alebo častejšie.

Keďže ich netreba dobíjať, zapínať, nahrievať a ani dopĺňať, tak sa nemusíte zaoberať ani ničím ostatným. O tieto elektronické cigarety sa nemusíte nijak starať.

Pre koho sú jednorazové cigarety vhodnou voľbou a ako si medzi nimi vybrať?

Jednorazové elektronické cigarety sú vhodné pre každého fajčiara bez výnimky. Obľúbili si ich tí, ktorí fajčia každý deň, ale aj tí, ktorí si tieto pôžitky vychutnávajú len zriedka. Avšak, ako si vybrať tú správnu, tak to, vzhľadom na širokú ponuku, môže byť trochu zložitejšie.

Na e-vaper.sk si vyberiete z množstva značiek jednorazových elektronických cigariet. Dlhodobo však celosvetovo rebríčku vládnu jednorazové elektronické cigarety Elf Bar. Ak s nimi teda iba začínate, pokojne siahnite po tejto značke a určite nešliapnete vedľa.

Nájdete tu však aj mnoho ďalších, ktoré splnia požiadavky naozaj každého. Nikotínové aj bez nikotínu, s rôznym počtom potiahnutí a naozaj širokým výberom z tých najrôznejších príchutí. 

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto