Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Čierna - VOOPOO PnP Pod Tank 4,5ml

Kód: 0851
Neohodnotené
€15,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to pod, ale zároveň ponúka klasický 510 závit a je teda kompatibilný s bežnými módmi a batériami. Taký koncept predstavuje VOOPOO so svojím Pod tankom, ktorý v sebe kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Praktickosť a jednoduchosť, s akou sa s podom pracuje a slobodu v podobe 510 závitu, vďaka ktorému nie ste odkázaní na jedno zariadenie, ale môžete VOOPOO PnP Pod tank naskrutkovať a použiť s akýmkoľvek vhodným módom a užiť si tak rozmanitosť vapovania.

V nerezovej základni sedí plastový (PCTG) pod, ktorý sa plní e-liquidom a jeho objem činí až 4,5ml. Jeho neoddeliteľnou súčasťou je tiež náustok. Do spodnej časti podu sa potom vkladá žhaviaca hlava. Tú nie je potrebné nijako skrutkovať, jednoducho sa do podu zasunie. VOOPOO PnP Pod Tank je naviac kompatibilný so sériou žhaviacich hláv PnP, takže výber hláv je bohatý. V balení naviac nájdete hneď dve žhaviace hlavy, obe určené pre priame poťahovanie do pľúc. VM6 s odporom 0,15Ω a odporúčaným výkonom až 80W a VM1 s odporom 0,3Ω a odporúčaným výkonom v rozsahu 32W-40W. Takto výkonné hlavy podporujú dva široké otvory na základni, privádzajúce vzduch a zaisťujúce voľné potiahnutie.

 

Obsah balenia :

1x VOOPOO PnP Pod Tank
1x žhaviaca hlava PnP-VM6 0,15Ω (60W-80W)
1x žhaviaca hlava PnP-VM1 0,3Ω (32W-40W)Parametre :

Rozmery: 50mm x 26mm
Objem: 4,5ml
Závit: 510

 

510 závit

Samotný pod stačí zasunúť do kovovej základne s 510 závitom a teraz je možné VOOPOO PnP Pod tank naskrutkovať na akýkoľvek vhodný mód. Bez základne potom tank využijete s VOOPOO DRAG X alebo DRAG S.

 

510 závit

 

Plnenie

Pre naplnenie vysuňte pod z kovovej základne, otočte ho náustkom nadol, otvorte silikónovú krytku a naplňte až 4,5ml e-liquidu.

Plnenie
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto