Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Green - Nevoks Feelin X pod kit 1600mAh

Kód: N41G
Neohodnotené
€35
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Feelin X od Nevoks. 

Výber výkonu, ťahu, cievky a predovšetkým dobrá autonómia. Cartridge má kapacitu 5ml na e liquid a batéria má zaujímavú kapacitu pre dlhšiu výdrž, až 1600 mAh, s rýchlym nabíjaním cez USB-C a 5V/2A.

Feelin X Pod vás poteší malými rozmermi, elegantnými povrchovými úpravami a tiež možnosťou potiahnutia s automatickým spínačom. Intuitívne, cartridge dokáže viac spôsobov potiahnutia (priame (DL) a polopriame (RDL) s dodávanými atomizérmy SPL-10 0,3 Ω a 0,6 Ω). Nevoks ponúka úplný komfort a jednoduché používanie.

Nevoks sa postaral o povrchovú úpravu Feelin X Pod. Telo pod-u, vypínač a dokonca aj náustok má mäkký povlak, ktorý je príjemný do ruky. Citlivosť prívodu vzduchu komfortne nastavíte na boku zariadenia posuvnou páčkou. Nájdete tu pod s nastaviteľným výkonom a Feelin X je vybavený obrazovkou, takže môžete sledovať svoje nastavenia a počet potiahnutí.

Vapermi ocenený automatický ťah je jednou z funkcií Feelin X Pod. Zariadenie deteguje aspiráciu a automaticky spustí inhaláciu. Tento "Auto-draw" je reaktívny a veľmi efektívny s Feelin X aj pri plne otvorenom prevzdušňovaní. Je tiež možné žhavenie stlačením spínača na podu.

S tromi tlačidlami a obrazovkou máte pocit, že Feelin X Pod úplne ovládate. Päť po sebe idúcich kliknutí na spínač vám umožní zapnúť zariadenie (5 kliknutí znovu, vypne zariadenie). Pomocou 2 tlačidiel na spodnej strane si môžete zvoliť výkon medzi 5 až 40 wattmi. Po dokončení sa jedným stlačením 2 tlačidiel naraz, zablokuje napájanie, zobrazí sa malé K a zariadenie je chránený pred nechcenými zmenami výkonu napájania.

Pre dlhší pôžitok budete mať k dispozícii batériu 1600 mAh, ktorú je možné dobíjať (v USB-C) s kapacitou 5V/2A. S e-liquidom má kartuša Feelin X kapacitu 5 ml. Všetko, čo potrebujete na dobrú chvíľu.. Plniaci otvor sa nachádza na boku cartridge.

Feelin X Pod je kompatibilný s cievkami SPL 10 od Nevoks. V balení sú zahrnuté cievky SPL 10 0,3 Ω a 0,6 Ω a sú dobrým príkladom výkonu s chuťou a pary. Cievky SPL 10 sú vybavené reaktívnou sieťovinou:

  • SPL 10 Mesh Coil 0,3 Ω pre vape medzi 30W a 40W
  • SPL 10 0,6 Ω pre vape medzi 18W a 25W

Obsah balenia:

1x Nevoks Feelin X pod

1x Cartridge Nevoks feelin X 5ml

1x SPL-10 Mesh Coil 0.3

1x SPL-10 Mesh Coil 0.6

1x Type-C usb kábel

1x Návod

1x Garančný list

Technické parametre:

  • Rozsah výkonu: 5W-40W
  • Výstupný výkon: 3.3-4.2V
  • Kapacita batérie: 1600mAh
  • Materiál: PC+ABS
  • Rozmery: 109 x 30.6 x 20mm
  • Váha: 61.5g

Zariadenie nie je vhodné na použitie s nikotínovými náplňami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto