Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Gun Metal - Vandyvape Pyro IV RDTA 5ml

Kód: 1228C
Neohodnotené
€35
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vandy Vape prichádza s ďalším atomizérom z radu Pyro, tentoraz v podobe dual coil RDTA Pyro 4. Oproti svojim predchodcom ponúka nielen iný typ základne, skvelé airflow, osadenie dvoma špirálkami a elegantný dizajn, ale aj skvelý chuťový pôžitok s možnosťou veľmi vzdušného poťahu.

Konštrukcia atomizéra je typická pre RDTA, motacia základňa je umiestnená v hornej časti zatiaľ čo nádržka pre e-liquid je umiestnená na spodku atomizéra. Otvory na úpravu prístupu vzduchu sú umiestnené v časti základne priamo pri mieste pre špirálky spolu s delenými otvormi. Upraviť voľnosť poťahu je možné jednoducho pootočením topcapu. Samotný dizajn atomizéra je elegantný a veľmi pôsobivý. Pre lepšiu manipuláciu s jednotlivými časťami je v okolí závitov povrch mierne zdrsnený, zabraňuje tak kĺzaniu a umožňuje jednoducho odmontovať jednotlivé časti. V hornej časti je telo elegantne zúžené a prechádza do malého schodku na ktorý nasadá resinový 810 driptip. V schodku je dômyselne vyrezaný tvar pripomínajúci hradby a celý topcap sa tak stáva hradom skrývajúcim nálož chuti.

Motacia základňa atomizéra je v tvare misky s mnohými malými delenými otvormi po stranách aj v strede na vytvorenie dostatočne silného prúdenia vzduchu s precíznym rozložením. Cesta na prívod vzduchu je mierne skosená pre ešte lepšie smerovanie, ktoré rozpoznáte predovšetkým v chuťovom prekreslení. V základni je zapustený aj špeciálny keramický plátok, zaisťujúci rovnomerné nahrievanie špirálok. Základňa je určená pre dve špirálky, možno ju však osadiť aj jedinou špirálkou a ponúka v oboch prípadoch pomerne ľahké osadenie.

Tank atomizéra je prakticky umiestnený v spodnej časti zariadenia a pojme až 5ml e-liquidu, ktorý doplníte jednoducho prostredníctvom otvoru v bočnej strane základne po vybratí topcapu. Je však možné využiť aj spodné plnenie prostredníctvom BF pinu priamo do tanku, skvele ho preto skombinujete aj so squonker módom.

Pyro 4 RDTA je preto skvelou voľbou nielen kvôli svojmu elegantnému vzhľadu, ktorý jednoducho spárujete s akýmkoľvek módom, ale aj vďaka nadmernému objemu tanku a skvelej výslednej chuti, vychádzajúcej z dômyselne prepracovaného systému airflow spolu s delenými otvormi.

.

Gun Metal - Vandyvape Pyro IV RDTA 5ml

.

Obsah balenia

1x Atomizér Vandy Vape Pyro 4 RDTA

1x Náhradné pyrexové sklo

2x Špirálka Triple Fused Clapton 0,41Ω

1x BF pin

1x Pomôcka na prípravu špirálok

1x Súprava náhradných dielov

1x Návod na použitie

.

Gun Metal - Vandyvape Pyro IV RDTA 5ml

.

Parametre

Priemer: 25,5mm

Dĺžka: 37,45mm

Hmotnosť: 142g

Objem tanku: 5ml

Materiál: Nerezová oceľ, pyrex

Nejedná sa o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

.

Gun Metal - Vandyvape Pyro IV RDTA 5ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto