Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Lost Vape Ursa Nano 2 - Engine Space sada 900mAh

Kód: N82E
Neohodnotené
€24
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

V mnohých krásnych farebných variantoch prichádza nový pod systém od popredného výrobcu Lost Vape. So silnou zabudovanou batériou s kapacitou 900mAh si užijete dlhé vapovanie na jedno nabitie a s výstupným výkonom až 22W tiež poriadnu tvorbu pary a príjemný pôžitok počas vapovania. Na rýchle nabíjanie je potom pripravený USB-C port naspodku batérie. O tom, kedy je batériu potrebné nabiť, vás informuje farebný LED indikátor.

Na ovládanie nie je potrebné žiadne tlačítko, e-cigaretu totiž nie je nutné nijako nastavovať, stačí nabiť batériu, naplniť plastový pod a potiahnuť si z náustku. Pre ešte lepší pôžitok z vapovania je na bočnej strane pripravené ovládanie prívodu vzduchu, s ktorým si prispôsobíte voľnosť potiahnutia svojím potrebám. Nechýba samozrejme ani séria nevyhnutných ochrán pre bezpečné a bezproblémové vapovanie. Spoľahnúť sa teda môžete či na ochranu proti skratu, podbitiu, prehriatiu, či napríklad proti príliš dlhému vapovaniu.

V balení nájdete okrem batérie tiež pod s už zabudovanou žhaviacou hlavou s odporom 0,8Ω a 0,6Ω. Plastová nádržka ponúka skvelý objem 2,5ml a do batérie, kde drží pomocou magnetov, sa jednoducho zasunie. Pre plnenie stačí pod vysunúť z batérie a otvoriť silikónovú krytku. Lost Vape Ursa Nano je vybavené systémom automatického potiahnutia. Počas vapovania teda nie je potrebné držať tlačítko, stačí si potiahnuť z náustku a okamžite sa začne tvoriť para.

 

Obsah balenia

1x Ursa Nano batéria
1x Ursa Nano pod 0,8Ω

1x Ursa Nano pod 0,6Ω
1x USB-C kábel

Parametre

Rozmery: 100,5mm x 24,1mm x 14mm
Objem: 2,5ml
Výstupný výkon: 5W-18W
Výstupné napätie: 3V-3,9V
Výstupný prúd: 2,5A-5A
Batéria: 900mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V)
Materiál: zinková zliatina

.

Obsah balenia a parametre
.

Batéria a ovládanie

Integrovaná batéria s kapacitou 900mAh vám poskytne príjemne dlhé vapovanie na jedno nabitie. O zostávajúcej kapacite vás informuje farebná LED a na nabíjanie slúži rýchly USB-C port. Ursa Nano Pod nie je potrebné nijako nastavovať, nie je nutné ani držať tlačítko počas vapovania.

.

.

Pod

Plastová nádržka s objemom 2,5ml sa jednoducho zasúva do batérie a drží pomocou magnetov. Žhaviaca hlava s odporom 0,8Ω a 0,6Ω je v nej už zabudovaná a v prípade opotrebovania sa mení celý pod. Na plnenie slúži bočná silikónová krytka.

.

Pod
.

Prívod vzduchu

Prívod vzduchu ľahko upravíte pomocou páčky na bočnej strane e-cigarety. Pohodlne si tak nastavíte voľnosť potiahnutia.

.

Prívod vzduchu
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto