Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Silver - VOOPOO TPP Pod Tank 5,5ml

Kód: 0922C
Neohodnotené
€17
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO nadväzuje na populárny koncept POD tanku a prichádza s novou verziou. TPP POD tank v sebe kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Praktickosť a jednoduchosť, s akou sa s podom pracuje, a slobodu v podobe 510 závitu, vďaka ktorému nie ste odkázaní na jedno zariadenie, ale môžete VOOPOO TPP POD tank naskrutkovať a použiť s akýmkoľvek vhodným módom a užiť si tak rozmanitosť použitia.

V nerezovej základni sedí plastový (PCTG) POD, ktorý sa plní e-liquidom a jeho objem je až 5,5ml. Jeho neoddeliteľnou súčasťou je tiež náustok. Do spodnej časti sa potom vkladá žhaviaca hlava. Tú nie je potrebné nijako skrutkovať, jednoducho sa do PODu zasunie. VOOPOO TPP POD Tank je naviac kompatibilný s novou sériou žhaviacich hláv TPP. V balení naviac nájdete hneď dve žhaviace hlavy. DM1 s odporom 0,15Ω a odporučeným výkonom 60W-80W a DM2 s odporom 0,2Ω a odporučeným výkonom v rozsahu 40W-60W. Takto výkonné hlavy podporujú dva široké otvory na základni, privádzajúce vzduch.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia:

1x VOOPOO TPP POD Tank
1x žhaviaca hlava TPP-DM1 0,15Ω (60W-80W)
1x žhaviaca hlava TPP-DM2 0,2Ω (40W-60W)Parametre:

Objem: 5,5ml
Závit: 510
Materiál: PCTG

Plnenie

Pre naplnenie vysuňte POD z kovovej základne, otočte ho náustkom nadol, otvorte silikónovú krytku a naplňte až 5,5ml e-liquidu.

Plnenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto