Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Vandy Vape Pulse V3 95W BF - Jelly Yellow

Kód: N79D
Neohodnotené
€49,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu

Spolupráca  Vandy Vape   Tony B Project  skončila opäť bravúrne. Výsledkom je  Vandy Vape Pulse V3  s novým  semitransparentným dizajnom  a možnosťou výmenných bočných aj predných panelov. Novinkou je aj  prepracovaný systém plnenia squonk fľaštičiek  pre ešte jednoduchšiu prevádzku. V rámci parametrov vychádza zariadenie značne zo svojho predchodcu. Zariadenie disponuje  maximálnym výkonom 95W  vodeodolným čipsetom  510 BF závitom  a squonk  fľaštičkou   kapacitou 7,8ml .

Medzigeneračne nám  Pulse V3  málinko povyrástol.  Rozmery 92,5 x 52,5 x 26,2 mm sú stále dosť kompaktnými a aj napriek nárastu veľkosti úchop v ruke nijako neutrpia.  Váha  módu (bez batérie) potom dosahuje príjemných  111,83 g . Bez presahu osadíte atomizéry do 26mm v priemere.   

V rámci vzhľadu sa o nijakú veľkú zmenu nejedná. Mód je strihaný do elegantnejších línií. Výrobca sa rozhodol pre konštrukciu z polopriehľadného plastu podľa vzoru iných, novo vydaných zariadení. Bočné a predné panely sú navyše vymeniteľné a umoňujú si zariadenie upraviť podľa obrazu svojho. Ovládacie prvky a ich rozmiestnenie na prednom paneli je potom takmer bez zmien. 

Prednej časti dominuje  farebný displej. Nad ním možno nájsť žeraviace tlačidlo. Časť pod displejom sa potom skladá z tlačidiel „+“ a „-“. Na samom spodu predného panelu potom nájdeme  USB-C konektor .

O chod zariadenia sa stará čip vlastnej výroby s  95W výkonu . Mód ďalej disponuje aj  režimami Bypass a TC . Samozrejmosťou sú aj ochrany pred skratom, prepätím, zatavenie žhavenia po 10s, tepelná ochrana, podbitím batérie. Celé PCB je potom, ako je už u rady Pulse zvykom, ošetrené pred skratom zo zatečeného liquidu.    

Úplnou novinkou je  prepracovaný systém squonk fľaštičky . Konkrétne  jej plnenie . Na plnenie už nie je nutné fľaštičku vyberať zo zariadenia a odskrutkovať jej uzáver. Teraz stačí iba odrobiť gumovú záslepku  a pohodlne doplniť cez veľký plniaci otvor, kedy ani rozmernejšie kvapkadlá fľaštičiek nebudú problémom. Fľaštička má teraz, po novom,  objem 7,8 ml .

Pulse V3  je poháňaný  21700 batérií , prípadne  18650  za použitia  pribaleného adaptéra . Na bezproblémový chod zariadenia odporúčame batériu s vybíjacím prúdom aspoň 25A.  Batéria samotná nie je súčasťou balenia. Na dobitie batérie slúži USB-C konektor. V rámci zachovania čo najdlhšej životnosti batérie odporúčame používanie externej nabíjačky.

Parametre

Rozmery: 92,5 x 52,5 x 26,2 mm
Váha: 111,83 g
Maximálny výkon 95W
Výstupné režimy: Power (VW), Temperature Control (TC), Bypass
Vodotesná čipová sada
Batéria 21700, 18650 s redukciou v balení
Prepracovaný systém plnenia squonk 7,8ml fľaštičiek
USB-C

Obsah balenia

1 x Pulse III BF mód
1 x Adaptér pre 18650 batériu
2 x Squonkovací fľaštička
1 x USB-C kábel
1 x Návod na použitie

Výrobca:  Vandy Vape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto