Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Vaperz Cloud Sith RDSA 24mm - Gunmetal

Kód: N86A
Neohodnotené
€43
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Vaperz Cloud Sith RDA je minimalisticky spracovaný atomizér od známeho výrobcu, prinášajúci špeciálnu základňu, priamy airflow aj možnosť použitia krúžku na rozšírenie priemeru .

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu

Vaperz Cloud Sith RDA je minimalisticky spracovaný atomizér od známeho výrobcu, prinášajúci špeciálnu základňu, priamy airflow aj možnosť použitia krúžku na rozšírenie priemeru .

Konštrukcia topcapu je spracovaná v duchu priamočiarosti, výnimku tak tvorí iba schodok so skosením v hornej časti a elegantné zaoblenie smerom k 510 driptipu. Spolu s rozširovacím krúžkom však dáva vzniknúť ďalšiemu ľúbivému schodku.

Otvory pre prísun vzduchu ku špirálke sú umiestnené na hornej časti, rozdelené na každej strane do 18 menších otvorov v dvoch radoch pre prívod optimálne množstvo vzduchu priamo ku špirálke a tým príjemne voľný DL poťah .

Špecifikom atomizéra Sith je netradične rozvrhnutá motací základňa, skladajúca sa z dvoch "postov" na bočnej strane. Tá je určená na osadenie jednou špirálkou , vkladanou v štýle bezpostových základní zhora do postov.

Špirálku po upevnení ľahko pomocou motacej pomôcky premiestnite do stredu základne priamo oproti výstupovým airflow otvorom vnútornej vložky, čím máte zaistený dokonalý prístup vzduchu pozdĺž celou špirálkou z oboch strán az toho plynúce delikátne podanie chuti .

Priamo v základe je atomizér opatrený BF pinom pre použitie spolu so squonker módy , pre ktoré má tiež nachystaný rezervoár s hĺbkou 4,5 mm . V balení však nájdete aj štandardný pin a tak ho je možné kedykoľvek vymeniť za ten, ktorý práve potrebujete.

Vlastnosti

Priemer: 24mm / 25,5mm (vrátane rozširujúceho krúžku)

Dĺžka: 21,4mm (bez driptipu)

Hĺbka rezervoáru: 4,5mm

Použité materiály: Nerezová oceľ, Delrin, Ultem

Obsah balenia

1x Atomizér Vaperz Cloud Sith RDA

1x Rozširovací krúžok

1x Štandardný pin

2x 510 driptip (1x dlhý, 1x krátky)

1x Súprava náhradných dielov

1x Návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto