Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

AKCIA Chrom - Aspire Revvo ARC EU

Kód: 0697B
Neohodnotené
€19,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Clearomizer Aspire Revvo ARC

- Inovatívna žhaviaca hlava, vrchný airflow, objem 2 ml

Svetoznámy výrobca Aspire sa môže pýšiť ďalším podareným clearomizerom, ktorým rozširuje tento výrobca svoju existujúcu ponuku. Model Aspire Revvo ARC ponúkne skutočne futuristický dizajn a inovatívny systém produkcie pary, pričom využíva špeciálne žhaviace platne.

Praktické rozmery a spodný závit 510 zaisťujú kompatibilitu so širokou ponukou módov na súčasnom trhu. Priemer clearomizéru je 24 mm a jeho celková dĺžka vrátane náustku je len 45 mm. Revvo ARC je skutočne prevratnou novinkou. Celý Clearomizer nepracuje na štandardné žhaviace hlavy, ale na systém nových ARC teliesok, jedná sa o špeciálnu platňu, ktorá sa zahrieva počas žeravenia po celom priemere. Výsledný povrch pre odparenie je tak mnohonásobne väčší ako v prípade štandardnej žhaviacej hlavy. Odpor týchto platničiek sa pohybuje v rozmedzí 0,1 - 0,16 ohm a sú vyrobené z KANTHALU. Zaistí vždy perfektné podanie chuti a predovšetkým veľkú produkciu pary.

V prípade nutnosti doplnenia je však clearomizer opatrený jednoduchým systémom vrchného plnenia. Vďaka špeciálnej konštrukcii môžete nanovo dopĺňať priamo cez náustok do stredového otvoru. E-liquid tak dotečie do spodného tanku a následne sa bude odparovať skrz platničku. Nemusíte teda skrutkovať vrchný uzáver pre doplnenie, ušetríte si tým veľa času, ktorú môžete venovať pohodovému vapovaniu.

Posledným inovatívnym bodom je vrchný systém airflow. Ten bol navrhnutý pre čo najvernejšie podanie chuti a pre zisk čo najjemnejšej pary. Vo vrchnej časti sa tak nachádza plne regulovateľný systém airflow s tromi airflow sloty. Prísun vzduchu je tak plne vo vašej réžii. Aspire Revvo ARC je prevratnou novinkou na poli vapingu, ktorá prekoná všetky vaše predstavy a ohromí veľkou produkciou chutnej pary, ktorú si doslova zamilujete.

AKCIA Chrom - Aspire Revvo ARC  EU

Parametre produktu:

Dľžka: 41 mm
Priemer: 24 mm
Objem: 2 ml
Plnenie: vrchné
Airflow: vrchný
Závit: 510

AKCIA Chrom - Aspire Revvo ARC  EU

štýlové prevedenie

Kvalitne spracovaná konštrukcia a zaujímavé štýlové farby. Tým sa pýši clearomizer Revvo. Jeho dĺžka je iba 41 mm vrátane náustku a priemer sa zastavil na parametre 24 mm. Na prvý pohľad pôsobí celý clearomizer robustným dojmom.

Nové ARC hlavy

Úplne nový systém žhaviacich teliesok prichádza s hlavami ARC. Ide o špeciálne žhaviace platne, kedy sa pri žeravení zahrieva po celej svojej ploche. Získate tak oveľa väčšiu plochu pre odparenie, čo má za následok väčšiu tvorbu pary a bohatšie prekreslenie e-liquidu.

AKCIA Chrom - Aspire Revvo ARC  EU

Vrchné plnenie

V prípade nutnosti plnenia tanku budete milo prekvapení zvoleným spôsobom plnenia. E-liquid jednoducho môžete nakvapkať skrz náustok priamo do stredového otvoru, odkiaľ stečie do spodného tanku a následne sa bude odparovať pomocou špeciálnej žhaviacej platne.

AKCIA Chrom - Aspire Revvo ARC  EU

Vrchný airflow

Plne regulovateľný systém airflow vo vrchnej časti je plne vo vašej réžii a vy si tak upravíte tuhosť poťahu podľa ľubovôle. Súčasťou sú celkom tri vzduchové otvory pre dostatočný prísun vzduchu a s tým spojenú tvorbu pary.

.

Obsah balenia:

1x Clearomizer Aspire Revvo

2x žhaviaca hlava Revvo (0,1 - 0,16 ohm)

1x náhradné sklíčko

1x sada o-krúžkov

 

Informácia: Z dôvodu nádržky s objemom viac ako 2ml a absencie detskej poistky uzáveru plnenia,  tento výrobok nie je určený pre náplne obsahujúce nikotín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto