Black čierna - Dotmod dotStick 1650mAh sada

Kód: 1271E
Neohodnotené
€65 –2 %
5793 black cierna dotmod dotstick 1650mah sada
€65 –2 % €63,70
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Upozornenie: na krabičke výrobcu je napísané že batéria má kapacitu: 1450mAh, toto je iba chyba tlače zo strany výrobcu.

Pripravte sa na elegantné telo vyrobené z leteckého hliníka a nezameniteľný vzhľad vo firemných farbách dotMod. Telo batérie DotStick je novo doplnené o integrovanú batériu s kapacitou 1650mAh a obsahuje závit typu 510. Celá sada disponuje kompaktným priemerom 22mm a perfektne padne do ruky.

Inteligentná elektronika, ktorá mala premiéru v dotAIO umožňuje nastavenie troch úrovní výkonu s automatickou detekciou odporu atomizéra. Nechýba ani režim Bypass, ktorý simuluje mechanický MOD pomocou priameho výstupu napätia batérie. Predovšetkým začínajúci e-fajčiari ďalej ocenia aj režim temperature control, ktorý môžete aktivovať v kombinácii s 1ohm žhaviacou hlavou. Vďaka tomu elektronická cigareta dotMod DotStick automaticky zníži výkon na minimum pri nedostatku e-liquidu a ochráni tak žhaviacu hlavu proti spáleniu.

Tank DotStick bol inšpirovaný obľúbeným dotMTL RTA atomizérom a prináša plynulú reguláciu spodného prívodu vzduchu v deviatich krokoch. Súčasťou balenia sú nové žhaviace hlavy 0,7ohm pre MTL a pôvodné 0,4ohm pre DL vaping. Polykarbonátové telo umožňuje neustálu kontrolu nad zostávajúcou zásobou e-liquidu. Tank je ďalej osadený novým Dotmod Whistle náustom.

Luxusný vzhľad a špičkové spracovanie na čele s pokročilými funkciami robí z dotMod DotStick ako ideálnu vstupenku do sveta vapingu pre začiatočníkov tak aj skvelé záložné zariadenia a povinnosť pre všetkých zberateľov e-cigariet značky dotMod.

-

Black čierna - Dotmod dotStick 1650mAh sada

-

Obsah balenia

1x DotStick tank
1x DotStick telo s 1650mah batériou
1x 0,4ohm žhaviaca hlava
1x 0,7ohm žhaviaca hlava
1x USB-C nabíjací kábel

-

Black čierna - Dotmod dotStick 1650mAh sada

-

Parametre

Rozmery: 22mm x 113mm
Objem: 2ml
Nastaviteľné žhavenie: Nízke / Stredné / Vysoké
Podporované režimy: Výkon / Bypass
Podporovaný odpor: od 0,4Ω
Batéria: 1650mAh
Nabíjanie: micro USB-C port
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: hliníková zliatina
Náustok: 510

-

Black čierna - Dotmod dotStick 1650mAh sada
-

Batéria

DotStick je pen-style e-cigareta so vstavanou batériou s kapacitou 1650mAh. O nabíjanie sa postará micro USB-C port.

-

DotStick tank

Jednoduchá konštrukcia tanku sa skladá zo skleneného tela, základne, žhaviacej hlavy a 510 náustku. Žhaviacu hlavu stačí do tanku vložiť, nemusí sa nijako skrutkovať.

-

DotStick tank
-

Žhaviace hlavy

V balení nájdete tiež dve žhaviace hlavy. Jednu pre priame potiahnutia do pľúc s odporom 0,4Ω, druhú pre poťahovanie ústa-pľúca s odporom 1,0Ω.

-

Žhaviace hlavy
-

Plnenie

DotStick tank ukrýva šikovný spôsob plnenia s odpruženým otvorom v spodnej časti tanku. Po odskrutkovaní základne stačí kvapkadlom fľaštičky zatlačiť na otvor a naplniť tank až 2ml e-liquidu.

-

Plnenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto