OXVA

Prednaplnené cartridge od značky OXVA, ktoré sú ideálne pre rýchle a jednoduché vapovanie. Každá cartridge obsahuje 20 mg/ml nikotínu a 2 ml e-liquidu. Vyberte si z rôznych príchutí ako Rose Lemonade, Triple Mango, Mr Blue, Fizzy Cherry, Watermelon Ice, Strawberry Razz Cherry a Kiwi Passionfruit Guava. 

Najpredávanejšie

7 položiek celkom

Počuli ste už o značke OXVA? Tento producent e-cigariet začal na globálnom trhu pôsobiť v novembri 2019 a dnes je z neho plnohodnotný hráč vo svete e-vapingu.

Aká je história značky OXVA?

Vedeli ste, že OXVA, e-vaperská spoločnosť pod vedením Justina Laia, dosiahla od svojho založenia do konca roku 2023 10-násobný nárast? Za štyri roky je to slušné, čo poviete? Vaperov si získala najmä svojou sériou opakovane použiteľných vapov z radu OXVA Xlim. Ich elegantné telo a donekonečna vymeniteľné vopred naplnené cartridge sú presne tým, čo by ste od kvalitného POD systému očakávali.

Výhodou Xlim vapov je ich elegantné spracovanie v mnohých farebných vyhotoveniach. Nechýbajú im ani prémiové materiály na čele s kožou. Vďaka zabudovanej batérii navyše nebudete musieť riešiť nové telo po každom použití. Vďaka tomu šetríte nielen peňaženku, ale aj planétu.

OXVA cartridge pripravené priamo na použitie

Mimoriadne obľúbenými sa stali naplnené cartridge v mnohých ovocných príchutiach, ktoré bezpochyby zaujmú aj tých najnáročnejších evaperov.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto