Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version

Kód: 1262I
Neohodnotené
€29,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická cigareta OXVA Xlim Pod Kit LE
 
- Integrovaná batéria 900mAh, možnosť regulácie výkonu, inovatívny airflow
 
 
Populárny výrobca elektronických cigariet OXVA oslavuje tretie výročie. K tejto príležitosti si výrobca pripravil špeciálnu limitovanú edíciu modelu OXVA Xlim Pod Kit LE v prevedení Day a Night. Tešiť sa tak môžete na dve úplne nové farebné varianty s prekrásnym motívom v steampunkovom štýle. E-cigareta Xlim Pod Kit v limitovanej edícii ponúkne všetky podarené a obľúbené funkcie štandardného modelu Xlim Pod Kit.
 
Výrobca OXVA uvádza na trh novú elektronickú cigaretu s kompaktnými rozmermi, prehľadným OLED displejom a vynikajúcim podaním chuti. Model OXVA Xlim Pod Kit je praktická e-cigareta do vrecka, ktorú ocenia ako úplní začiatočníci, tak aj pokročilí používatelia. Štýlové dielenské spracovanie a precízna funkčnosť idú pri modeli Xlim ruka v ruke, telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny a ponúkne hmotnosť iba 45 g. Rozmery e-cigarety činia 14 x 24 x 111 mm, jedná sa preto o jeden z najkompaktnejších modelov na trhu. Vnútri tela sa potom nachádza integrovaná batéria so solídnou kapacitou 900 mAh na intenzívne používanie. V prípade potreby si ju kedykoľvek dobijete vďaka USB-C portu v spodnej časti. Jedinečným prvkom je potom bočný systém airflow s plynulou reguláciou prísunu vzduchu pomocou špeciálnej páčky.
 
O všetkých parametroch zariadenia budete mať neustály prehľad, v prednej časti sa nachádza prehľadný OLED displej a veľké spínacie tlačidlo. Na displeji budete mať prehľad o odpore cartridge, stave batérie, počte poťahov a zvolenom výstupnom výkone. Práve výkon je možné regulovať v rozmedzí 5 - 25 W. Zariadenie disponuje funkciou automatickej detekcie pripojenej cartridge, kedy nastaví odporúčaný výkon za vás. Pre spínanie potom môžete použiť ako spínacie tlačidlo, tak aj funkciu automatického spínania jednoduchým potiahnutím z náustku. OXVA Xlim Pod Kit je elegantným riešením pre všetkých milovníkov klasického šlukovania.
 
 
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Parametre produktu:
 
Rozmery: 111 x 24 x 14 mm
Výstupný výkon: 5 - 25 W
Kapacita batérie: 900 mAh
Spôsob poťahovania: MTL (klasické šlukovanie)
Metódy spínania poťahu: automatické & manuálne
Odpor cartridge v balení: 0,6 Ω / 0,8 Ω
Objem cartridge v balení: 2 ml
Podporovaný odpor: 0,6 - 1,2 Ω
Materiál: hliníková zliatina + PCTG
Váha: 45 g
Dobíjanie: USB-C port (5V / 1A)
Tretie výročieDay - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
 
Jeden z najpopulárnejších výrobcov elektronických cigariet na trhu oslavuje už tretie výročie. Výrobca si k týmto oslavám pripravil dve nové farebné varianty modelu Xlim Pod Kit LE s označením Day a Night. Jedná sa o nádherne spracované konštrukcie so steampunkovým motívom. Preferujete svetlejšie, alebo tmavšie odtiene e-cigariet? S touto novou limitovanou edíciou si môžete vyberať z oboch variantov.
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Dve metódy spínania poťahu
 
E-cigareta Xlim Pod Kit je vybavená hneď dvoma metódami spínania poťahu. Pokiaľ preferujete klasiku, jednoducho postačí zopnúť spínacie tlačidlo a začať poťahovať. Ak preferujete jednoduchosť, postačí tiež len priložiť ústa k náustku a potiahnuť, žeravenie sa spustí úplne automaticky. Ponúka tak obrovskú slobodu pri každodennom používaní a minimum starostí.
Inovatívna regulácia airflow
 
Nespornou výhodou a inovatívnym prvkom zariadenia Xlim je prítomnosť bočného systému airflow. V bočnej časti sa nachádza praktický posuvník, ktorého reguláciou ovplyvníte prísun vzduchu do cartridge. Môžete si tak pohodlne upravovať tuhosť poťahu a prispôsobiť si výsledný poťah svojim predstavám.
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Možnosť nastavenia výkonu
 
V prednej časti e-cigarety sa nachádza prehľadný OLED displej, vďaka ktorému budete mať neustály prehľad o aktuálne nastavenom výkone, nameranom odpore špirálky, počte poťahov a stave batérie. Výkon je možné regulovať v rozmedzí 5 - 25 W pomocou veľkého spínacieho tlačidla umiestneného pod displejom. Ovládanie je nesmierne intuitívne a osvojíte si ho už behom pár minút.
Integrovaná batéria
 
Vnútri kompaktného tela e-cigarety sa nachádza integrovaná batéria so solídnou kapacitou 900 mAh pre stabilný chod zariadenia a pre intenzívne používanie. Stav batérie môžete sledovať na displeji. V prípade vybitia batérie si ju budete môcť kedykoľvek opätovne dobiť prúdom až 1 A vďaka konektoru USB-C v spodnej časti.
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
Upgradované cartridge
 
Limitovaná edícia vychádza z verzie Xlim Pod Kit V2, prináša preto už nové a upgradované cartridge rovnakého názvu. V balení nájdete rovno dve. Prvá disponuje odporom 0,6 ohm a je vhodná pre štandardné nikotínové náplne. Druhá cartridge ponúkne odpor 0,8 ohm a je vhodná pre nikotínové soli. Novinkou je potom prítomnosť bočného systému plnenia. Objem je 2 ml.
Obsah balenia:
 
1x telo OXVA Xlim Pod LE (900 mAh)
1x cartridge OXVA Xlim Pod V2 (2 ml, 0,6 ohm)
1x cartridge OXVA Xlim Pod V2 (2 ml, 0,8 ohm)
1x USB-C kábel na dobíjanie
1x užívateľský manuál
Day - OXVA Xlim V2 Sada 900mAh 3rd Anniversary Limited Version
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto