Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Gunmetal - GeekVape Z50 Mod 2000mAh

Kód: 0935B
Neohodnotené
€35
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

GeekVape Z50 je štýlový elektronický MÓD od výrobcu GeekVape, ktorý sa vo svojom dizajne inšpiroval u starobylých antických chrámov. MÓD ponúkne kompaktné rozmery a ergonomický dizajn pre čo najjednoduchšie a najkomfortnejšie používanie. Samotný MÓD je poháňaný integrovanou batériou s kapacitou 2000 mAh, ktorá sa postará o dlhé hodiny nerušenej prevádzky. V prípade potreby potom stačí jednoducho pripojiť USB-C kábel a dobíjať prúdom až 2 A. MÓD ponúkne jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie pre rýchle nastavenie všetkých hodnôt. Priamo na displeji v prednej časti sa zobrazuje aktuálne nastavený výkon, ktorý je možné regulovať pomocou malých regulačných tlačidiel priamo pod displejom.
 
Na ovládacom paneli MÓDu sa tiež nachádza veľké spínacie tlačidlo pre spustenie žhavenia, alebo vypnutie a zapnutie zariadenia. V jeho vrchnej časti sa nachádza univerzálny závit typu 510. Vďaka jednoduchému ovládaniu a praktickej regulácii výkonu je možné použiť takmer akýkoľvek Tank. 
.
.
Obsah balenia
1x MÓD GeekVape Z50 (2000 mAh)
1x USB-C kábel pre dobíjanie
1x manuál
.
.
Parametre
Rozmery: 84,1 x 30,7 x 24 mm
Kapacita batérie: 2000 mAh
Výstupný výkon: 5 - 50 W
Výstupné napätie: 0,5 - 7,0 V
Podporovaný odpor: 0,1 - 3,0 ohm
Závit: 510
Dobíjanie: USB-C port (5V / 2A)
.
.
Elegantné spracovanie
 
GeekVape Z50 je kompaktný a elegantne spracovaný MÓD v kovovom tele, ktorý sa svojím dizajnom inšpiroval u starobylých antických chrámov. Vďaka zaoblenej zadnej časti perfektne padne do ruky a ľahko sa používa. K dostaniu je v štyroch štýlových farbách.
.
Gunmetal - GeekVape Z50 Mod 2000mAh
.
Integrovaná batéria
 
Vnútri kompaktného tela sa ukrýva integrovaná batéria s kapacitou 2000 mAh, vďaka tejto batérii sa môžete tešiť na dlhú prevádzku bez nutnosti ďalšieho dobíjania. V prípade potreby potom stačí jednoducho pripojiť USB-C kábel a batériu kedykoľvek dobiť. Možno dobíjať prúdom až 2A.
.
Gunmetal - GeekVape Z50 Mod 2000mAh
.
Regulácia výstupného výkonu
 
V prednej časti zariadenia sa nachádza prehľadný ovládací panel, na ktorom nájdete veľký displej, dve regulačné tlačidlá a veľké spínacie tlačidlo. Pomocou tlačidiel si ľahko zvolíte vhodný výstupný výkon v rozsahu 5 - 50 W, veľké tlačidlo slúži pre spínanie žhavenia a zapnutie, alebo vypnutie. Ovládanie je nesmierne jednoduché a intuitívne, zoznámite sa s ním počas pár minút.
.
Gunmetal - GeekVape Z50 Mod 2000mAh
.
Ideálna voľba pre začiatočníkov
 
Hľadáte svoj prvý MÓD a pokukujete po jednoduchom zariadení s elegantným dizajnom a kompaktnými rozmermi? Práve pre vás si výrobca pripravil model GeekVape Z50. Vďaka svojej kompaktnosti a jednoduchosti sa skvele hodí pre začínajúcich a nenáročných užívateľov. S jeho prevádzkou sa oboznámite počas chvíľky a vždy vám sprostredkuje skvelé výsledky.
.
Gunmetal - GeekVape Z50 Mod 2000mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto