Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Aspire Nautilus 2S Čierny

Kód: 0994
Neohodnotené
€28 –14 %
1260 aspire nautilus 2s cierny
€28 –14 % €24
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Legendárna Nautilus séria víta ďalšieho zástupcu. Nautilus 2S nadväzuje na svojich úspešných predchodcov a opäť prichádza s perfektným pôžitkom z vapovania ústa-pľúca. Zároveň však ponúka i možnosť utiahnutých potiahnutí priamo do pľúc. Takzvané MTL (ústa-pľúca) tanky zažívajú renesanciu, a to nielen v prípade tých pre motanie vlastných špirálok, vynikajúce tanky nájdeme tiež medzi tými, ktoré využívajú žhaviace hlavy. Nautilus 2S je jedným z nich a patrí medzi najlepšie. Dokonale utiahnutý vzduch, kvalitné BVC hlavy a vynikajúce podanie chuti len ťažko hľadá konkurenciu.

Model S ponúka vylepšenú konštrukciu a predovšetkým ľahší spôsob plnenia. Hornú časť tanku už nie je potrebné úplne odskrutkovať, ale iba povoliť, potom ju stačí posunúť bokom a tank naplniť až 2,6ml e-liquidu. S takouto detskou poistkou získavate extra ochranu proti nechcenému otvoreniu. Precízne nastavenie prívodu vzduchu ponúka hneď niekoľko rôzne širokých otvorov. V balení okrem súčiastok nájdete tiež dve žhaviace hlavy. Pre perfektné poťahovanie ústa-pľúca je určená hlava s vysokým odporom 1,8Ω a maximálnym výkonom 14W. Utiahnuté priame potiahnutia do pľúc zvládne hlava s nižším odporom 0,4Ω a výkonom až 28W.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Nautilus 2S tank
1x žhaviaca hlava BVC 1,8Ω (10W-14W)
1x žhaviaca hlava BVC 0,4Ω (23W-28W)
1x náhradné sklenené telo
1x extra náustok
6x tesniaci O-krúžok


Rozmery: 61,5mm x 23mm
Objem: 2,6ml
Závit: 510
Náustok: 510

Žhaviace hlavy

Balenie obsahuje dve žhaviace hlavy. Na klasické poťahovanie ústa-pľúca slúži hlava s odporom 1,8Ω. O utiahnuté potiahnutia priamo do pľúc sa zas postará hlava s odporom 0,4Ω.

 

Žhaviace hlavy

 

Výmena hlavy

Vďaka kvalitnej a jednoduchej konštrukcii je výmena žhaviacej hlavy rýchla a bezproblémová.

 

Výmena hlavy

Pri type s detskou poistkou je postup pri výmene hlavy odlišný.   Detská poistka je aj pri výmne atomizéru. Po odskrutkovaní spodnej základne je potrebné na ozubené koliesko zatlačiť a následne hlavu povoliť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Aspire Nautilus 2S Tank

 

Plnenie

Pre naplnenie stačí povoliť hornú časť tanku a potom ju posunúť. Cez odkrytý otvor potom Nautilus 2S ľahko naplníte.

Plnenie

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto