Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650

Kód: 1275C
Neohodnotené
€38,90
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická cigareta Vaporesso GEN PT80 S Pod Kit
 
- Slot pre batériu 18650, pre priame poťahovanie, ohromujúci výkon
 
 
Séria populárnych módov Vaporesso GEN teraz ponúkne aj pokročilejšie pod systémy e-cigariet s názvami GEN PT60 a GEN PT80 S. Oba tieto modely ponúknu populárnu odľahčenú konštrukciu a štýlovo spracovanú povrchovú úpravu pre čo najkomfortnejšie stlačenie v ruke, ale aj vynikajúcu elektroniku s jednoduchými funkciami, vďaka čomu si budú s oboma modelmi rozumieť aj začiatočníci. Verzia e-cigarety s označením Vaporesso GEN PT80 S Pod Kit najviac zaujme obrovským výstupným výkonom a slotom pre vlastnú externú batériu. Telo e-cigarety PT80 S je nesmierne ľahké a disponuje zároveň aj kompaktnými rozmermi, ktoré činia 132 x 30 x 29. Perfektne padne do dlane a ľahko sa prenáša. V zadnej časti sa nachádza kryt na vloženie batérie typu 18650. Sami si tak môžete zvoliť svoju obľúbenú batériu pre použitie. E-cigareta taktiež podporuje dobíjanie externej batérie priamo v tele, stačí len pripojiť USB-C kábel a začať dobíjať. Veľmi jednoduché je potom samotné ovládanie. V prednej časti nájdete ovládacie a regulačné tlačidlá spoločne s prehľadným OLED displejom. Výkon je možné regulovať v rozpätí 5 - 80 W. O nič ďalšie sa u e-cigarety nemusíte starať, prevádzka je veľmi intuitívna.
 
Vďaka perfektnej elektronike v tele sa môžete tešiť aj na pokročilý režim smart, ktorý automaticky načíta odpor a nastaví zodpovedajúci výkon úplne za vás. Vo vrchnej časti zariadenia potom nájdete cartridge Vaporesso X Tank, ktorý disponuje obrovským objemom 4,5 ml pre potreby DL poťahu. Cartridge je zároveň vybavená dvojitým vrchným systémom plnenia a airflow. Ponúkne tiež starostlivo navrhnutú vnútornú štruktúru s technológiou SSS 2.0 pre ešte lepšiu elimináciu nadbytočného kondenzátu. E-cigareta PT80 S sa môže pýšiť aj technológiou COREX. Vďaka tejto patentovanej technológii sa dosiahne počas poťahu kvalitnejší chuťový prejav, špeciálny morph-mesh pletivo vo vnútri teliesok sa rýchlejšie a rovnomernejšie nahrieva, výsledná chuť je preto úplne ohromujúca. V balení na vás potom čakajú nízkoodporové telieska s odpormi 0,15 ohm a 0, 3 ohm pre priame poťahovanie do pľúc. Zariadenie je tiež kompatibilné aj s celou rodinou teliesok Vaporesso GTX, samostatne tak môžete vyberať z obrovského množstva hláv pre oba typy vapingu. Vaporesso GEN PT80 S Pod Kit je vynikajúca elektronická cigareta pre DL vaping, ktorú by si nemal nechať ujsť žiadny milovník tejto metódy poťahovania.
 
 
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Parametre produktu:
 
Rozmery: 132 x 30 x 29 mm
Batéria: 1x slot pre 18650 (nie je súčasťou balenia)
Výstupný výkon: 5 - 80 W
Objem cartridge: 4,5 ml
Dobíjanie: USB-C port (DC 5V / 2A)
 
Tento výrobok nie je určený pre náplne obsahujúce nikotín.
Krásne dielenské spracovanie
 
Vaporesso GEN PT80 S Pod Kit disponuje nádherným dielenským spracovaním, najmä potom krásnou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sa zariadenie príjemne drží v ruke aj pri celodennom používaní. Povrchová úprava je nesmierne jemná a vaping vás bude vďaka tomu vyložene baviť. Rozmery celej sady potom robia krásnych 132 x 30 x 29 mm. K dostaniu je hneď v šiestich farbách.
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Slot pre batériu 18650
 
V zadnej časti modelu GEN PT80 S Pod sa nachádza praktický kryt so silnými magnetmi, ktorý ukrýva slot na vloženie vlastnej externej batérie. Zariadenie pracuje s jednou batériou typu 18650, vďaka pohonu na vlastnú externú batériu dosiahnete obrovský výstupný výkon, ktorý je možné regulovať v rozpätí 5 - 80 W. Nesmie potom chýbať ani populárne dobíjanie batérie priamo v e-cigarete pomocou portu USB-C v prednej časti .
Inovatívne technológie COREX
 
Inovatívna technológia COREX vyvíjaná priamo spoločnosťou Vaporesso na vás čaká u žhaviacich teliesok v základnom balení. Ide o technológiu zosilňujúcu výslednú chuť e-liquidu vďaka zvoleniu špeciálneho morph-mesh pletiva, ktoré sa rovnomerne nahrieva ihneď po nábehu žhavenia a odparuje tak e-liquid oveľa efektívnejšie. Druhým bodom je potom vylepšená štruktúra umiestnenia prírodnej vaty v teliesku, vďaka čomu hlava lepšie saje. S touto technológiou si užijete každý poťah viac, než kedykoľvek predtým.
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Cartridge X Tank Pod
 
Vo vrchnej časti sa nachádza nová cartridge/tank s názvom Vaporesso X Tank Pod. Táto cartridge vyniká hneď v niekoľkých ohľadoch. Najmä potom ponúkne veľký objem 4,5 ml, zaujme však aj inovatívnym dvojitým vrchným systémom kombinujúcim reguláciu airflow a plnenia. Všetko tak nájdete pohodlne na jednom mieste, prevádzka je nesmierne jednoduchá a intuitívna.
Podpora platformy GTX
 
Cartridge Vaporesso X Tank Pod sú kompatibilné s celou rodinou žhaviacich teliesok GTX v rozsahu 0,15 - 1,2 ohm. Na výber tak máte veľké množstvo teliesok, ktoré je možné dokúpiť samostatne. V samotnom balení potom nájdete telieska s odpormi 0,2 a 0,4 ohm pre vzdušnejšie a utiahnutejšie priame poťahovanie do pľúc.
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650
Dva modely pre DL
 
Vaporesso GEN PT80 Pod Kit a GEN PT60 Pod Kit sú dva praktické modely pre priame poťahovanie do pľúc, ktoré príjemne dopĺňajú celú sériu zariadení GEN od výrobcu Vaporesso. Spojenie kompaktných a ergonomických konštrukcií s jednoduchými funkciami a jednoduchým nastavením je skutočným lákadlom pre všetkých DLkárov, či už ste začiatočníci, alebo pokročilí, zaručene si prídete na svoje.
Obsah balenia:
 
1x telo Vaporesso GEN PT80 Pod
1x cartridge Vaporesso X Tank Pod (4,5 ml)
1x žhaviace teliesko Vaporesso GTX Mesh (0,15 ohm)
1x žhaviace teliesko Vaporesso GTX Mesh (0,3 ohm)
1x USB-C kábel na dobíjanie
1x užívateľský manuál
 
* Súčasťou balenia nie je batéria 18650.
Earth Brown - Vaporesso GEN PT80 Pod Kit 18650

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto