Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Silver - GeekVape Z50 Kit s Z Nano Tank 2000mAh

Kód: 0935H
Neohodnotené
€55
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

GeekVape Z50 Kit je štýlová sada kompaktného gripu Z50 a jednoduchého tanku Z Nano. GeekVape Z50 je štýlový elektronický MÓD od výrobcu GeekVape, ktorý sa vo svojom dizajne inšpiroval u starobylých antických chrámov. MÓD ponúkne kompaktné rozmery a ergonomický dizajn pre čo najjednoduchšie a najkomfortnejšie používanie. Samotný MÓD je poháňaný integrovanou batériou s kapacitou 2000 mAh, ktorá sa postará o dlhé hodiny nerušenej prevádzky. V prípade potreby potom stačí jednoducho pripojiť USB-C kábel a dobíjať prúdom až 2 A. MÓD ponúkne jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie pre rýchle nastavenie všetkých hodnôt. Priamo na displeji v prednej časti sa zobrazuje aktuálne nastavený výkon, ktorý je možné regulovať pomocou malých regulačných tlačidiel priamo pod displejom.
 
Na ovládacom paneli MÓDu sa tiež nachádza veľké spínacie tlačidlo pre spustenie žhavenia, alebo vypnutie a zapnutie zariadenia. V jeho vrchnej časti sa nachádza univerzálny závit typu 510. Vďaka jednoduchému ovládaniu a praktickej regulácii výkonu je možné použiť takmer akýkoľvek Tank.
Súčasťou kompletnej sady je aj Z Nano Tank s priemerom 22 mm a dĺžkou 56,55 mm. Jedná sa o tank pre oba typy vapingu DL aj MTL, pričom je plne kompatibilný s celou sériou žhaviacich teliesok GeekVape B Series. V základnom sete nájdete žhaviace telieska s odpormi 0,3 ohm a 0,6 ohm. Tank ponúkne praktický systém vrchného plnenia a vrchný systém prísunu vzduchu.  
.
.
Obsah balenia
1x GeekVape Z50 MOD (2000 mAh)
1x GeekVape Z Nano Tank (3,5 ml)
1x žhaviace teliesko GeekVape B Series (0,3 ohm)
1x žhaviace teliesko GeekVape B Series (0,6 ohm)
1x náhradné sklíčko (2 ml)
1x sada náhradných tesnení
1x USB-C kábel pre dobíjanie
1x manuál
.
.
Parametre
Rozmery: 84,1 x 30,7 x 24 mm
Rozmery Tanku: 56,55 x 22 mm
Kapacita batérie: 2000 mAh
Výstupný výkon: 5 - 50 W
Výstupné napätie: 0,5 - 7,0 V
Podporovaný odpor: 0,1 - 3,0 ohm
Objem Tanku: 3,5 ml
Závit: 510
Dobíjanie: USB-C port (5V / 2A)
.
.
Elegantné spracovanie
 
GeekVape Z50 je kompaktný a elegantne spracovaný MÓD v kovovom tele, ktorý sa svojím dizajnom inšpiroval u starobylých antických chrámov. Vďaka zaoblenej zadnej časti perfektne padne do ruky a ľahko sa používa. K dostaniu je v štyroch štýlových farbách.
.
Silver - GeekVape Z50 Kit s Z Nano Tank 2000mAh
.
Integrovaná batéria
 
Vnútri kompaktného tela sa ukrýva integrovaná batéria s kapacitou 2000 mAh, vďaka tejto batérii sa môžete tešiť na dlhú prevádzku bez nutnosti ďalšieho dobíjania. V prípade potreby potom stačí jednoducho pripojiť USB-C kábel a batériu kedykoľvek dobiť. Možno dobíjať prúdom až 2A.
.
Silver - GeekVape Z50 Kit s Z Nano Tank 2000mAh
.
Regulácia výstupného výkonu
 
V prednej časti zariadenia sa nachádza prehľadný ovládací panel, na ktorom nájdete veľký displej, dve regulačné tlačidlá a veľké spínacie tlačidlo. Pomocou tlačidiel si ľahko zvolíte vhodný výstupný výkon v rozsahu 5 - 50 W, veľké tlačidlo slúži pre spínanie žhavenia a zapnutie, alebo vypnutie. Ovládanie je nesmierne jednoduché a intuitívne, zoznámite sa s ním počas pár minút.
.
Silver - GeekVape Z50 Kit s Z Nano Tank 2000mAh
.
Z Nano Tank
 
V sade sa nachádza Z Nano Tank, jedná sa o novú verziu pôvodného Zeus Nano Tanku. Ponúkne praktický systém vrchného plnenia a vrchnú reguláciu prísunu vzduchu. Jeho objem je 3,5 ml, v základnom balení nájdete ešte rovné náhradné sklo s objemom 2 ml. 
Silver - GeekVape Z50 Kit s Z Nano Tank 2000mAh
.
Žhaviace hlavy GeekVape B Series
 
GeekVape Z Nano Tank je kompatibilný s celou rodinou žhaviacich teliesok GeekVape B Series. V základnom sete nájdete telieska s odporom 0,3 ohm a 0,6 ohm. Teliesko 0,3 ohm je vhodné pre DL. Teliesko s odporom 0,6 ohm ocenia priaznivci klasického MTL. Samozrejmosťou je aj praktický kľúč pre ľahkú výmenu žhaviaceho telieska.
.
Silver - GeekVape Z50 Kit s Z Nano Tank 2000mAh
.
Ideálna voľba pre začiatočníkov
 
Hľadáte svoj prvý MÓD a pokukujete po jednoduchom zariadení s elegantným dizajnom a kompaktnými rozmermi? Práve pre vás si výrobca pripravil model GeekVape Z50. Vďaka svojej kompaktnosti a jednoduchosti sa skvele hodí pre začínajúcich a nenáročných užívateľov. S jeho prevádzkou sa oboznámite počas chvíľky a vždy vám sprostredkuje skvelé výsledky.
.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto