Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

SS strieborná - GeekVape Zeus X Mesh RTA 4,5ml

Kód: 0589A
Neohodnotené
€30
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Na prvý pohľad rovnaký ako Zeus X RTA, avšak tento nový atomizér od GeekVape nie je určený pre klasické špirálky, ale pre mesh. Vďaka nemu sa zo Zeus X stáva skutočný mrakostroj, ideálny pre výkony v rozsahu 60W-80W, s ktorým si tiež užijete vynikajúcu chuť. Rovnako ako na predchádzajúcej verzii, ani tu nechýba praktický horný prívod vzduchu, s ktorým sa nemusíte obávať nepríjemného pretečenia e-liquidu. Vnútri komory sú na oboch stranách dierované otvory, rovnomerne privádzajúce vzduch priamo k špirálke. Dochádza tak k perfektnému premiešaniu s vytvorenou parou, vďaka čomu si užijete prvotriedne a intenzívne podanie chuti.

So skvele navrhnutou základňou sa ľahko pracuje a mesh špirálka sa do atomizéra inštaluje rýchlo a bez problémov. V balení nájdete dve pripravené mesh špirálky, spoločne s kvalitnou organickou vatou. Bočné kanáliky privádzajúce e-liquid majú dostatok miesta pre štedré množstvo vaty, ktorá tak presne doplní mesh špirálku a bude ju nepretržite zásobovať e-liquidom. GeekVape Zeus X Mesh je kompatibilný so širokými 810 náustkami (Goon) pre krásne voľné potiahnutie priamo do pľúc. Okrem krátkeho čierneho náustku z Delrinu nájdete v balení o niečo vyšší náustok z Ultemu.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

 

Obsah balenia :

1x GeekVape Zeus X Mesh RTA
1x náhradné sklenené telo
1x 810 náustok
2x žhaviaca špirálka Ni80 0,4Ω
1x inbus
1x GV nástroj
2x Feather organická vata
Náhradné súčiastky

 

SS strieborná - GeekVape Zeus X Mesh RTA 4,5ml

Parametre :

Rozmery: 47,8mm x 25mm
Objem: 4,5ml
Špirálky: Mesh
Náustok: 810 (Goon)
Závit: 510

Konštrukcia

Nerezová konštrukcia, široké sklenené telo s veľkým objemom, nízky 810 Goon náustok. GeekVape Zeus X Mesh RTA ponúka horné nastaviteľné prívody vzduchu, pohodlný prístup k základni a špirálke a odskrutkovateľnú komoru s otvormi, privádzajúcimi vzduch.

Konštrukcia

Základňa

Dva kontakty, odpružená podpera pre vatu a ľahké vloženie mesh špirálky. So základňou sa pohodlne pracuje a vďaka svojej konštrukcii ponúka špičkové vapovacie vlastnosti.

Základňa

Plnenie

Zeus X Mesh je vybavený systémom horného plnenia, ktorý sa však nemusí skrutkovať. Pre rýchly prístup stačí hornou časťou len pootočiť. Atomizér naplníte až 4,5ml svojho obľúbeného e-liquidu.

Plnenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto