Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Ankara / Orientálny tabak - Aróma 3 Baccos by PGVG 15ml

Kód: 1222A
Akcia
Neohodnotené
€4
Skladom (1 ks)
Nikotín ?
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

3 Baccos sú nové príchute kanadského výrobcu PGVG Labs, ktoré cielia na milovníkov tabakových aróm. Výrobca si dáva za cieľ sprostredkovať čo najvernejší chuťový zážitok vďaka celej palete tabakových príchutí a rôznorodých ochutených tabakových zmesí. Nájdete tu preto ako tradičné tabaky, tak aj zmesi doplnené o vanilku, alebo kávu.

 Ankara / Orientálny tabak - Aróma 3 Baccos by PGVG 15ml

Príchute 3 Baccos sú typu shake & vape, môžete ich preto vapovať bez nutnosti ďalšieho zrenia ihneď po zmiešaní s bázou. Tieto príchute prechádzajú všetkými potrebnými výstupnými kontrolami pre uvedenie na trh a výrobca používa len tie najkvalitnejšie dostupné suroviny na zachovanie čo najlepšieho chuťového pôžitku. Sú dodávané vo veľkej 60 ml fľaštičke Chubby, v ktorej sa nachádza 15 ml príchute.

Postup prípravy e-liquidu 3 Baccos: Do 60 ml fľaštičky s 15 ml príchute dolejte bázu. Fľaštičku dôkladne pretrepte. Potom môžete ihneď vapovať vďaka systému shake & vape. Odporúčame predovšetkým bázy s vyšším podielom VG (rastlinný glycerol), najlepšie 70% - 80% VG. Použiť však môžete aj klasické bázy 50/50, alebo bázy s vyšším podielom PG. Na zvýraznenie výslednej chuti môžete nechať hotový e-liquid cca 3 dni odležať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto