XO Havana E-cigars

Elegantná elektronická cigara XO Havana vyzerá a zachováva si dokonalý štýl tradičnej cigary.

XO Havana: Jednorázová recyklovateľná elektronická cigara

Jedinečné príchute navrhnuté vo Francúzsku a vyvinuté v spolupráci s najväčšími remeselníkmi a výrobcami cigár. Imitácia krycieho listu je vyrábaná ručne.

S vášňou pre hľadanie chutí, ktoré sú autentické a verné tradičným cigarám, sa tvorcovia stretli s výrobcami a remeselníkmi na Kube, Hondurase, Dominikánskej republike a Veracruz v Mexiku, aby spoločne vyvinuli autentické a jedinečné príchute E-cigár.

XO HAVANA bola nakrátko uvedená na trh v roku 2016 ako nápad na darček ku Dňu otcov a vďaka dosiahnutému úspechu a nadšenému ohlasu zákazníkov ju v roku 2017 začali trvale predávať. Táto značka, celý realizčný tím a aj produkty boli prezentované v rôznych médiách, ako sú NYTimes, GQ magazine, DT Lux..atď.

Rôzne spolupráce s umelcami a značkami prispeli k expanzii, obzvlášť hrdí sú na to, že uviedli na trh túto patentovanú cigaru XO HAVANA s Kenzo Takada v Paríži vo Francúzsku.

Cigara XO HAVANA je kvalitný produkt s použitím najlepších dostupných materiálov, príchute majú jedinečné chuťové vlastnosti, ktoré uspokoja každého vapera. Arómy vyrábané v mexickom alebo francúzskom laboratóriu zodpovedajú platnej medzinárodnej a európskej legislatíve.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto