Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

ElfBar ElfLiq

Exkluzívne náplne Elfliq od Elf Bar definujú štandardy prémiovosti v kategórii e-liquidov. S hrdosťou vám predstavujeme našu najnovšiu kolekciu ElfLiq - lídra na trhu s náplňami. S množstvom príchutí, od osviežujúcej mäty po sladké a kyslé kombinácie, až po exotické a nezvyčajné varianty, je ElfLiq zárukou, že každý nájde svojho favorita.

Najpredávanejšie

8337 elfliq 10mg ml 10ml cream tobacco
 
€5,50
7848 elfliq 10mg ml 10ml cherry
ElfLiq 10mg/ml 10ml - Cherry
Skladom (1 ks)
C2J
 
€5,50
7635 elfliq 10mg ml 10ml peach ice
 
€5,50
7632 elfliq 10mg ml 10ml pink grapefruit
 
€5,50
7626 elfliq 10mg ml 10ml mango
ElfLiq 10mg/ml 10ml - Mango
Skladom (3 ks)
C2D
 
€5,50
7446 elfliq 10mg ml 10ml cherry cola
 
€5,50
6 položiek celkom
8337 elfliq 10mg ml 10ml cream tobacco
€5,50
C2M
7848 elfliq 10mg ml 10ml cherry
€5,50
C2J
7635 elfliq 10mg ml 10ml peach ice
€5,50
C2G
7632 elfliq 10mg ml 10ml pink grapefruit
€5,50
C2F
7626 elfliq 10mg ml 10ml mango
€5,50
C2D
7446 elfliq 10mg ml 10ml cherry cola
€5,50
C2B

Elfliq – prémiové liquidy najrôznejších príchutí

Jednorazové elektronické cigarety Elf Bar si zaslúžili jedno z popredných miest na trhu hneď z viacerých dôvodov. Sú praktické, elegantné a moderné. Okrem dizajnu sa však aj veľmi jednoducho používajú. Avšak, najväčšou prednosťou sú najmä ich príchute, ktorých je naozaj nespočetné množstvo. V neposlednom rade ponúkajú naozaj dokonalý pôžitok z fajčenia nielen chuťou a vôňou, ale aj množstvom dymu.

Celosvetovo známa značka nielen jednorazových cigariet Elf Bar prichádza na trh aj s prémiovými náplňami, ktoré sa stali jedny z najobľúbenejších a úspešne tak nasledujú svojich jednorazových predchodcov. Okrem množstva najrôznejších príchutí má táto popularita aj ďalšie príčiny...

Elfliq - populárne príchute Elf Bar v prevedení e-liquidu

Elfliq priniesol na trh to, na čo čakal každý milovník elektronických cigariet. Zintenzívnil pôžitok z fajčenia, predstavil široký rad príchutí a obohatil svoju myšlienku aj o ekologickú stránku.

Od bežných e-liquidov sa odlišujú hneď viacerými vecami. Sú o niečo šetrnejšie voči zariadeniam, našej peňaženke a čiastočne aj k prírode. Navyše, ponuka oplýva množstvom najrôznejších príchutí, ktoré mnohí poznajú aj vďaka ich jednorazovým cigaretám Elf Bar.

Elfliq sú vhodné takmer do všetkých elektronických cigariet. Obsahujú 50 % propylénglykolu a 50 % glycerolu a obľúbi si ich každý fajčiar, keďže sú vhodné na vychovanie do pľúc, nedráždia hrdlo a nespôsobujú kašľanie. Nájdete ich v praktických 10 ml baleniach, z ktorých si dokonca môžete vybrať aj rôzne zastúpenie nikotínu – 1 či 2 %.

Aké vlastnosti majú náplne Elfliq?

Takže, pekne po poriadku. Ich najväčším pozitívom je, že obsahujú takzvanú nikotínovú soľ. Táto soľ sa vyskytuje na listoch tabaku. Ide teda o prirodzenú formu nikotínu bežne sa vyskytujúcu v prírode. Obrovskou výhodou nikotínovej soli je aj to, že sa lepšie vstrebáva do tela, rýchlejšie sa odparuje, a tak sa samotná spotreba jedného liquidu zredukuje na minimum. Môžete si ho teda užívať dlhšie, čím, samozrejme, ušetríte.

Nikotínová soľ nezanecháva nepríjemný dráždivý či pálivý pocit pri fajčení a pomáha vytvárať väčší dym. Znásobíte teda pôžitok z fajčenia na maximum. Rýchlejšie vstrebávanie nikotínu, intenzívnejšie fajčenie a dokonalá chuť teda pomáhajú šetriť aj samotnú elektronickú cigaretu, najmä batériu a žhaviacu hlavu.

Navyše, jednorazové cigarety zaťažujú životné prostredie oveľa viac, ako tie plniteľné. Aj to bola myšlienka, ktorá podnietila firmu rozšíriť svoje portfólio o liquidy. Jednorazový vape Elf Bar patrí dlhodobo medzi jednotku na trhu, ktorá však, kvôli svojej značne obmedzenej životnosti, dopomáhala k ekologickému zaťaženiu.

Dokonalá chuť, vôňa aj dym pre ešte intenzívnejší pôžitok z fajčenia

Obrovskou prednosťou nikotínovej soli je, že neskresľuje chuť. Ak ste zvyknutí, že klasické náplne zanechávajú na končeku jazyka nepríjemnú pachuť, pri náplňach Elfliq sa tohto obávať nemusíte. Môžete sa pri nich teda spoľahnúť na naozaj lahodné príchute bez štípania v hrdle či zvláštnych prímesí na vašich chuťových pohárikoch.

Okrem tejto unikátnej zložky sa však značka zamerala aj na bohatú ponuku tých najrôznejších príchutí. Od bežnej jahody či broskyne, cez exotickú marakuju a ananás až po pina coladu. Nájdete medzi nimi však aj klasický mentol, tabak, colu či dokonca zmrzlinu. A nesmú chýbať ani spojenia rôznych ovocí. Skrátka, akúkoľvek príchuť hľadáte, určite ju v ponuke tejto značky nájdete.

Prečo sa teda rozhodnúť práve pre Elfliq?

Výhod liquidov tejto značky je naozaj veľa. Od tých ekonomických cez pôžitkárske až po ekologické. Každý milovník nielen populárnych jednorazových cigariet Elf Bar si tieto liquidy akiste obľúbi. Poteší vás však nielen kvalita, ale aj cena.

Ak ste ešte nestihli objaviť výhody liquidov Elfliq, môžete tak urobiť hneď na stránke e-vaper.sk, kde nájdete všetky príchute aj v rôznych variáciách zastúpenia nikotínu.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto