Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Brick Black - Vaporesso Swag PX80 80W 18650 KIT -2ml-

Kód: 0884J
Neohodnotené
€39
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Starý dobrý Swag od Vaporesso. Štýlový a kompaktný Swag prichádza s kovovou konštrukciou a koženým panelom. Miniatúrne rozmery naznačujú integrovanú batériu, ale nenechajte sa zmiasť, vo Vaporesso Swag PX80 móde si užijete vlastnú batériu 18650 (nie je súčasťou balenia). S dostatočne silnou batériou na vás naviac čaká vysoký výkon až 80W. Na nabíjanie je pripravený rýchly USB-C port.

Mód poháňa inteligentný čip AXON, ktorý sa môže pochváliť takmer okamžitým žhavením s odozvou len 0,001 sekundy. Netradične umiestnený bočný displej nepatrí síce medzi najväčšie, ale nechýba mu žiadna z dôležitých informácií o vapovaní. Nastavené hodnoty, nameraný odpor, zostávajúca kapacita batérie, potiahnutia, všetko je zobrazené prehľadne a jasne. Dostupné sú klasické režimy výkonu (VW), a to manuálny, ktorý si nastavíte sami, alebo automatický (Smart VW), ktorý sa postará o nastavenie vhodného výkonu za vás. Pripravený je tiež režim nastavenia napätia.

 

 

Obsah balenia

1x SWAG PX80 mód
1x Závitový adaptér
1x USB-C kábelParametre:

Rozmery: 99,7mm x 47,9mm x 25,1mm
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Podporované režimy: VW / Smart VW / VV
Batéria: 1x 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Batéria

Swag PX80 je síce malý, ale pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorá sa do neho vkladá po odskrutkovaní viečka. Nabíjať ju môžete priamo v zariadení cez rýchly USB-C port.

Ovládanie

V paneli zabudovaný displej vás informuje nielen o nastavenom výkone alebo napätí, ale tiež o nameraných hodnotách, ako odpor a výstupné napätie, neustále povedomie máte i o zostávajúcej kapacite batérie. Pomocou displeja naviac nastavíte režim výkonu alebo napätia. Prípadne si môžete nechať výkon automaticky nastaviť Smart VW režimom.

Ovládanie
Závitový adaptér:
 
Mód je okamžite pripravený na použitie s magnetickým POD tankom Vaporesso Swag PX80.
Aby ste však mód mohli použiť s akýmkoľvek iným tankom so závitom typu 510, nájdete v balení pribalený aj magnetický závitový adaptér 510.
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto