Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

IVG salt liquid (UK)

Náplne s nikotínovou soľou od britskej značky IVG, ktoré ponúkajú vynikajúcu chuť a rýchlejšiu absorpciu nikotínu pre intenzívnejší zážitok z vapovania. IVG Salt e-liquidy sú dostupné v praktických 10 ml fľaštičkách s rôznymi úrovňami nikotínu, takže si môžete vybrať presne podľa svojich preferencií. Objavte naše najpredávanejšie príchute, ako sú Fresh Mango, Blue Raspberry, Honeydew Lemonade a Summer Blaze. 

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

IVG eliquid náplne

Značka e-liquidov IVG nezaprie svoj britský pôvod ani vo vlastnom názve. Vychádza totiž zo slovného spojenia „I vape great“. Ak chcete aj vy vapovať „skvele“, spoznajte ich najrôznejšie e-liquidy. Populárny britský výrobca IVG sa najskôr predstavil so sériou lahodných príchutí pre vlastné miešanie. Neskôr uviedol na trh aj kolekciu hotových e-liquidov s nikotínovou soľou.

IVG e-liquidy sú založené na báze nikotínovej soli, ako to už vyplýva z ich samotného názvu. Ide o inovatívnu formu nikotínu, ktorá sa dokáže ľahšie vstrebať, a to pri zachovaní všetkých účinkov. Výhodou je, že ani vo vysokých koncentráciách nespôsobuje veľké dráždenie hrdla.

Vyvážené zloženie vhodné pre všetkých

E-liquidy IVG Salt disponujú vyváženým zložením na úrovni 50 % propylénglykolu a 50% rastlinného glycerolu. Vďaka tomu sa môžete tešiť na dostatok pary i chuti. Takéto náplne sú vhodné do obľúbených POD systémov.

IVG Salt Liquidy sú dostupné v rôznych silách nikotínu.

Zabúdať by ste však nemali ani na vyššiu koncentráciu nikotínu. Náplň s nikotínovou soľou a koncentráciou 10 mg je približne ekvivalentom pre 3 mg klasický e-liquid. Z tohto dôvodu by mala byť jej spotreba maximálne štvrtinová. Vďaka uváženému vapovaniu totiž môžete predísť viacerým problémom spojeným s nadmerným prijímaním nikotínu v dávkach, na aké nie je vaše telo bežne zvyknuté.

icon nizke ceny
Nízke ceny
vysoká kvalita
icon rychla doprava
Rýchla doprava
odoslanie v ten istý pracovný deň
icon produkty skladom
Produkty skladom
hneď k odoslaniu
icon doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na Slovensku od 30 €
Používáme ověření věku Adulto