Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

E-liquid Colinss 10ml : Royal Gold (Tradičná tabaková zmes) 0mg

Kód: 0701J
Neohodnotené
€2,50
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Gold ponúka delikátne namiešanú tabakovú zmes vybraných cigaretových tabakov pre čo nejultimátnejší zážitok z vapovania. Pokiaľ si potrpíte na výraznejšie cigaretové tabaky s plnou chuťou, už by ste nemali váhať ani minútu. Royal Gold splní všetky vaše predstavy o skvelom výraznom a tradičnom cigaretovom tabaku.
E-liquid Colinss 10ml : Royal Gold (Tradičná tabaková zmes) 0mg

 

Výrobca Colinss predstavuje rozsiahlu sériu hotových e-liquidov pre každodenné vapovanieí. V sérii nájdete ako chutné ovocné náplne, tak aj výborné tabakové zmesi. E-liquidy Colinss obsahujú pomer základu PG / VG 40/60 a vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre všetky typy MTL e-cigariet pre klasické šlukovanie ako pri bežnej tabakovej cigarete, vrátane čoraz viac obľúbených POD systémov, ale aj pre väčšinu DL e-cigariet pre priamy poťah (nádych) do pľúc . Colinss je európska spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu hotových e-liquidov pre elektronické cigarety. Ich výroba prebieha podľa aktuálnych noriem vydávaných Európskou úniou. Základom ich e-liquidov je mono-propylénglykol a potravinársky glycerín, tieto dve základné zložky sú potom doplnené o samotnú arómu a v prípade nikotínových náplní aj o nikotín.

Náplne Colinss sú k dostaniu v piatich koncentráciách nikotínu (0mg, 3 mg, 6 mg, 12 mg a 18 mg). Všetky koncentrácie nikotínu sa líšia aj farbou aj značením na škatuľke. E-liquid s koncentráciou 0mg sú označené bielou a obsahujú biele kvapkadlo, e-liquid s koncentráciou 3 mg obsahujú modré kvapkadlo a modré značenie, u koncentrácii 6mg potom nájdete zelené značenie a zelené kvapkadlo. Koncentrácia 12 mg je značená žltou a disponuje žltým kvapkadlom, najsilnejšia koncentrácia 18mg potom ponúkne červené značenie a červené kvapkadlo. Balenie obsahuje jednu fľaštičku s objemom 10ml a praktickým kvapkadlom pre ľahké plnenie clearomizéru.
Pomer základu: PG40% / VG60%
Balenie: 10ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: E-LIQUID náplne
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto