Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Imperia Báza Fifty 50PG/50VG 5x10ml 12mg

Kód: 0028
Neohodnotené
€6
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné VPG bázy pre výrobu vlastných e-liquidov od firmy Imperia. Báza je bez príchute. K dochutenie môžete použiť arómy z našej ponuky. Predstavujeme Vám bezkonkurenčnú bázu pre výrobu e-liquidu IMPERIA e-NicoPharm. Ide o český výrobok. Výroba báz IMPERIAe-NicoPharm prebieha najmodernejšou ultrazvukovou metódou.

Bázu IMPERIA tvorí propylénglykol (PG), rastlinný Glycerol (VG) a nikotín v najvyššej možnej (99,99%) farmaceutickej kvalite. Samozrejmosťou je najvyššia akosť podľa štandardu USP. Bázy IMPERIA e-NicoPharm sú absolútne bez akejkoľvek chuti a zápachu. Vďaka tomu neskresľujú arómu príchute a umožňujú namiešať si takmer akýkoľvek e-liquid.

Ideálny pomer PG/VG pre nové typy e-cigariet AIO.

Obsah nikotínu 12mg / ml

Obsah balenia 5x10ml

Upozornenie: V prípade vedľajších účinkov prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Nekonzumujte! Výstražné upozornenie (H301 + H311) a bezpečnostné upozornenie (P405 + P102, P262, P309 + P311). Toxický pri požití alebo kontakte s pokožkou. Uchovávajte uzamknuté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami, pokožkou alebo odevom. Pri expozícii alebo ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo Lekára.

Návod: Na viečko zatlačte a povoľujte. Pre dochutenie používajte aromatické koncentráty na báze propylénglykolu, alkoholu alebo vody. Nakvapkajte do zásobníka elektronickej cigarety.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice. V prípade úrazu alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie na fľaši). Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Tento produkt je určený iba pre domáce miešanie náplní do elektronických cigariet.

Upozornenie: Tento výrobok obsahuje nikotín a je nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Použiteľné aj bez arómy (príchute). 

Pozn. ilustratívne foto

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto