Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Príchuť Tobacco Bastards Shake & Vape: No. 09 Bourbon (Tabak s bourbonom) 20ml

Kód: 0769H
Neohodnotené
€7,80
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvé namiešanie jemného tabaku a bourbonu prebehlo už v roku 1909. A od tej doby bola táto príchuť upravovaná a doladená k úplnej dokonalosti. Tešte sa na jemný, ľahko sladkastý tabak s jemnými tónmi pražených orieškov zaliatych lahodnou karamelovou polevou. Celej príchuti potom dominujú bohaté a očarujúce tóny pravého amerického bourbonu. Na tento tabak len tak nezabudnete.

Príchuť Tobacco Bastards Shake & Vape: No. 09 Bourbon (Tabak s bourbonom) 20ml

 

Renomovaná spoločnosť Flavormonks pochádzajúca z Belgicka si pre vás pripravila sériu luxusných prémiových tabakových aróm pre každodenné vapovanie. Vychutnajte si lahodné tabakové zmesi v teple krbového ohňa, alebo tiež kdekoľvek inde. Tešiť sa môžete na vycibrené a autentické tabakové zmesi rozumne namiešané do podoby príchutí typu shake&vape. Pri výrobe je kladený dôraz najmä na prepracované spojenie všetkých zložiek a na autentické chuťové podanie, ktoré vám efektívne priblíži zážitok z klasického tabaku.
.
Všetky príchute výrobcu Flavormonks Tobacco Bastards sú prísne testované a vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín potravinárskej kvality vyrobených a vypestovaných na území EÚ. Prechádzajú prísnou výstupnou kontrolou a spĺňajú všetky normy nielen v Belgicku, ale aj normy EÚ. Jedná sa o arómy shake & vape, ktoré sa dodávajú vo veľkej fľaštičke, ktorú stačí len doliať základnou bázou, pretrepať a začať vapovať bez nutnosti zrenia. Vo veľkej 60ml fľaštičke sa nachádza 12 ml príchute.
.
Postup prípravy e-liquidu Tobacco Bastards: Do 60ml fľaštičky s 12ml príchute dolejte bázu. Fľaštičku dôkladne pretrepte. Potom môžete ihneď vapovať vďaka systému shake & vape. Odporúčame predovšetkým bázu s vyšším podielom VG (rastlinný glycerol), najlepšie 70% - 80% VG. Použiť však môžete aj klasické bázy 50/50, alebo bázy s vyšším podielom PG. Pre zvýraznenie výslednej chuti môžete nechať hotový e-liquid tiež cca 3 dni odležať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto