Poštovné Zdarma použitím kupónu v košíku: DOPRAVA , až do konca Júla.

Strawberry Raspberry Lemon Menthol - Nightmare Salt 10ml 20mg/ml

Kód: N30P
Neohodnotené
€4,60
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

 width=

 

Chladivá zmes jahôd, malín, citróna a mentolu

Obsah: 10 ml

Zloženie: propylénglykol (50 %), glycerol (50 %), salicylát nikotínu (2 %), aróma

Tento výrobok obsahuje len zložky schválené orgánmi EÚ

Skladujte na tmavom mieste pri teplote 10-20 °C

Balenie: plastová fľaša s detským uzáverom a kvapkadlom

Fľaštička je vybavená detskou poistkou. Uzáver je možné otvoriť len súčasným stlačením a otočením, potom nakvapkajte náplň do zásobníka e-cigarety.

Tekutiny na báze nikotínových solí sú inovatívne náplne, ktoré obsahujú minimálne množstvo arómy a nikotínu vo forme prírodných solí pre pocit, ktorý je bližší skutočnej cigarete. Soli, ktoré sa prirodzene nachádzajú v tabakových listoch, vytvárajú hladký zásah bez škriabania hrdla - dokonca aj pri vysokých hladinách nikotínu, ako je 20 mg/ml. Okrem iného to umožňuje, aby sa nikotín vstrebával do tela rýchlejšie ako pri bežnej cigarete - preto je potrebné fajčiť skôr zľahka a len na cigaretách, ktoré nevytvárajú veľké množstvo pary. Sú skôr pre tých, ktorí vyžadujú diskrétnosť s maximálnym účinkom a skutočnou chuťou cigarety.

Tieto náplne sa neodporúčajú používať na sub-ohm zariadeniach. E-liquidy na báze nikotínových solí sú navrhnuté tak, aby optimálne fungovali na malých a nie veľmi výkonných zariadeniach.

Nebezpečenstvo pri použití koncentrovanej látky:

UPOZORNENIE:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi pokožku. Toxický pri vdýchnutí. Toxický pri kontakte s pokožkou. Toxický pri požití. Môže poškodiť reprodukčnú schopnosť alebo plod v tele matky. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte ju veľkým množstvom vody a mydla. Ak sa necítite dobre, vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. NEVSTUPUJTE DO VNÚTRA !!! PRI DÝCHANÍ: Ak je dýchanie sťažené, premiestnite osobu na čerstvý vzduch a udržujte ju v polohe uľahčujúcej dýchanie. Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Uchovávajte v chlade. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. Počas používania tohto výrobku nejedzte, nepite a nefajčite. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Obsahuje nikotín, neodporúča sa používať osobám, ktoré majú akékoľvek zdravotné ťažkosti uvedené nižšie:
- srdcové problémy, nepravidelný srdcový tep, vysoký krvný tlak alebo bolesť na hrudníku - poruchy funkcie čeľustných kĺbov - poruchy funkcie štítnej žľazy - cukrovka - ochorenie pečene alebo obličiek - astma a chronické ochorenie pľúc - tehotenstvo a dojčenie - nikotín môže prechádzať do materského mlieka a prostredníctvom dojčenia na dieťa.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehltnúť !!! V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Po kontakte s e-liquidom si okamžite umyte ruky. Nikotín sa vstrebáva aj cez pokožku. Nikotín je vysoko toxická a návyková látka.

Skladujte v uzavretých fľašiach na chladnom a tmavom mieste. Akékoľvek vystavenie slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a iné negatívne účinky.

Dodatočné parametre

Kategória: Nightmare Salt
Hmotnosť: 0.022 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto