Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

1000ml 100%VG 0mg - JustVape CCH Beznikotínová báza

Kód: 1047B
Neohodnotené
€15
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nearomatizovaná báza JustVape CCH bez nikotínu je základnou zložkou pre miešanie vlastných e-liquidov. Báza obsahuje 100% podiel glycerolu (VG), vďaka tomu je vhodná pre nízkoodporové e-cigarety používané pre extrémnu tvorbu pary a získanie tej najlepšej chuti.

-

 

JustVape sú prvotriedne bázy najvyššej kvality vyrábané v EÚ zo švajčiarskych receptúr. Vynikajú absolútne čistou a jemnou chuťou bez akýchkoľvek ďalších prísad. Vďaka tomu je možné použiť ich pre všetky druhy príchutí, od samotných tabakov cez ovocné až po najviac prekreslené dezertné príchute. Výslednú chuť liquidu táto báza teda nijako neovplyvní.
Séria základných bázý je šikovne rozdelená do troch skupín s názvami MTL, DL a CCH. Rozdiel je v samotnom podiele látok PG a VG, pričom už zo samotného názvu možno ľahko odvodiť spôsob použitia - MTL (mouth to lung) pre klasické fajčenie, DL (direct lung) pre priamy poťah a CCH (cloud-chasing) pre extrémnu tvorbu pary .

1000ml 100%VG 0mg - JustVape CCH Beznikotínová báza

Túto beznikotínovú bázu môžete ľahko doplniť nikotínom pomocou JustVape booster bázou, ktorá je tiež k dostaniu vo všetkých troch pomeroch MTL, DL a CCH. Booster bázy sú dômyselne navrhnuté pre najľahší spôsob miešania v násobkoch čísla 3 (3 mg, 6 mg, 9 mg, 12 mg a 15mg).

1000ml 100%VG 0mg - JustVape CCH Beznikotínová báza

Pre výpočet bázy z 1000ml vynásobte počet fľaštičiek číslom 10. Uvedené výpočty sú orientačné s presnosťou + - 0,2 mg / ml.
Beznikotínová báza JustVape CCH 1000ml je dodávaná v priehľadnej fľaši.
Zloženie: Glycerol USP (100%)
Vyrobené v EU

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto