Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

100ml 70VG/30PG 0mg - JustVape DL Beznikotínová báza

Kód: 1046A
Neohodnotené
€2,99
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nearomatizovaná báza JustVape DL bez nikotínu je základnou zložkou pre miešanie vlastných e-liquidov. Pomer látok PG / VG je 30% / 70%, vďaka tomu je vhodná pre výkonné elektronické cigarety používané na priamy poťah do pľúc (DL).

 

JustVape sú prvotriedne bázy najvyššej kvality vyrábané v EÚ zo švajčiarskych receptúr. Vynikajú absolútne čistou a jemnou chuťou bez akýchkoľvek ďalších prísad. Vďaka tomu je možné použiť ich pre všetky druhy príchutí, od samotných tabakov cez ovocné až po najviac prekreslené dezertné príchute. Výslednú chuť liquidu táto báza teda nijako neovplyvní.
Séria základných bázý je šikovne rozdelená do troch skupín s názvami MTL, DL a CCH. Rozdiel je v samotnom podiele látok PG a VG, pričom už zo samotného názvu možno ľahko odvodiť spôsob použitia - MTL (mouth to lung) pre klasické fajčenie, DL (direct lung) pre priamy poťah a CCH (cloud-chasing) pre extrémnu tvorbu pary .

100ml 70VG/30PG 0mg - JustVape DL Beznikotínová báza

Túto beznikotínovú bázu môžete ľahko doplniť nikotínom pomocou JustVape booster bázou, ktorá je tiež k dostaniu vo všetkých troch pomeroch MTL, DL a CCH. Booster bázy sú dômyselne navrhnuté pre najľahší spôsob miešania v násobkoch čísla 3 (3 mg, 6 mg, 9 mg, 12 mg a 15mg).

100ml 70VG/30PG 0mg - JustVape DL Beznikotínová báza

Pre výpočet bázy z 1000ml vynásobte počet fľaštičiek číslom 10. Uvedené výpočty sú orientačné s presnosťou + - 0,2 mg / ml.
Beznikotínová báza JustVape DL 100ml je dodávaná v praktickej fľaštičke typu unicorn s priestorom pre pridanie ďalších 30ml tekutiny (príchute, boosteru a pod.). Súčasťou balenia je tiež odnímateľné kvapkadlo.
Zloženie: Propylénglykol USP (30%), Glycerol USP (70%)
Vyrobené v EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto