Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Aromaking Phone Pod - Fruits Mix

Kód: N47C
Novinka
Neohodnotené
€8
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednorázový POD Aromaking 

Už žiadne znečisťovanie planéty batériami. Stačí zariadenie napojiť na akýkoľvek zdroj elektriny s výstupom USB-C a môžete vychutnať až 700 potiahnutí zo širokého výberu príchutí.

Podrobný popis

Príchuť: Ovocný mix

Obsah nikotínu: 20 mg / ml

Potiahnutia: 700 potiahnutí

Batéria: Žiadna batéria

Objem: 2 ml

Odpor: 4,5 ohmu

Nabíjanie: Type-C

Materiál produktu: PCTG

Čistá hmotnosť: 25 g

EC-ID: 05922-23-00022

UPOZORNENIE:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi pokožku. Toxický pri vdýchnutí. Toxický pri kontakte s pokožkou. Toxický pri požití. Môže poškodiť reprodukčnú schopnosť alebo plod v tele matky. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte ju veľkým množstvom vody a mydla. Ak sa necítite dobre, vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. NEVSTUPUJTE DO VNÚTRA !!! PRI DÝCHANÍ: Ak je dýchanie sťažené, premiestnite osobu na čerstvý vzduch a udržujte ju v polohe uľahčujúcej dýchanie. Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Uchovávajte v chlade. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. Počas používania tohto výrobku nejedzte, nepite a nefajčite. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Obsahuje nikotín, neodporúča sa používať osobám, ktoré majú akékoľvek zdravotné ťažkosti uvedené nižšie:
- srdcové problémy, nepravidelný srdcový tep, vysoký krvný tlak alebo bolesť na hrudníku - poruchy funkcie čeľustných kĺbov - poruchy funkcie štítnej žľazy - cukrovka - ochorenie pečene alebo obličiek - astma a chronické ochorenie pľúc - tehotenstvo a dojčenie - nikotín môže prechádzať do materského mlieka a prostredníctvom dojčenia na dieťa.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehltnúť !!! V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Po kontakte s e-liquidom si okamžite umyte ruky. Nikotín sa vstrebáva aj cez pokožku. Nikotín je vysoko toxická a návyková látka.

Skladujte v uzavretých fľašiach na chladnom a tmavom mieste. Akékoľvek vystavenie slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a iné negatívne účinky.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaking
Hmotnosť: 0.022 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto