Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Booster bázy JustVape CCH (100VG) 5x10ml / 18mg

Kód: 1048B
Neohodnotené
€6,50
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Booster báza JustVape CCH s obsahom nikotínu 18mg / ml slúži ako doplnok pre beznikotínové bázy k namiešaniu presne požadovanej koncentrácie. Báza obsahuje 100% podiel glycerolu (VG), vďaka tomu je vhodná pre nízkoodporové e-cigarety používané pre extrémnu tvorbu pary a získanie tej najlepšej chuti.

JustVape sú prvotriedne bázy najvyššej kvality vyrábané v EÚ zo švajčiarskych receptúr. Vynikajú absolútne čistou a jemnou chuťou bez akýchkoľvek ďalších prísad. Vďaka tomu je možné použiť ich pre všetky druhy príchutí, od samotných tabakov cez ovocné až po najviac prekreslené dezertné príchute. Výslednú chuť liquidu táto báza teda nijako neovplyvní.
Séria základných bázý je šikovne rozdelená do troch skupín s názvami MTL, DL a CCH. Rozdiel je v samotnom podiele látok PG a VG, pričom už zo samotného názvu možno ľahko odvodiť spôsob použitia - MTL (mouth to lung) pre klasické fajčenie, DL (direct lung) pre priamy poťah a CCH (cloud-chasing) pre extrémnu tvorbu pary .
Booster bázy JustVape CCH (100VG) 5x10ml / 18mg

 

Túto booster bázu môžete ľahko zmiešať s beznikotínovou bázou JustVape a vytvoriť tak náplň s vlastnou požadovanou koncentráciou nikotínu. Možno ju ale tiež používať samostatne ako 18mg bázu pre silných fajčiarov. Booster bázy sú dômyselne navrhnuté pre najľahší spôsob miešania v násobkoch čísla 3 (3 mg, 6 mg, 9 mg, 12 mg a 15mg).

Booster bázy JustVape CCH (100VG) 5x10ml / 18mg

Pre výpočet bázy z 1000ml vynásobte počet fľaštičiek číslom 10. Uvedené výpočty sú orientačné s presnosťou + - 0,2 mg / ml.
Booster báza JustVape CCH 5x10ml je dodávaná v kartónovom balení, ktoré obsahuje päť fľaštičiek o objeme 10ml.
Zloženie: Glycerol USP (100%), Nikotín ISO (1,8%)
Vyrobené v EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto