Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

E-liquid Colinss 10ml : Empire Purple (Malina) 0mg

Kód: 0835O
Neohodnotené
€2,70
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak hľadáte nejakú tradičnú ovocnú príchuť bez zložitého miešania, tak ste na ňu práve narazili. V príchuti Empire Purple sa totiž neukrýva žiadna zložitá ovocná zmes, ale priamočiara chuť zrelých malín, ktorú všetci tak milujeme. Autentickú chuť malín zachytíte už pri prvom poťahu, potom sa stane vaším neodmysliteľným spoločníkom pri celodennom vapovaní.

E-liquid Colinss 10ml : Empire Purple (Malina) 0mg

 

Výrobca Colinss predstavuje rozsiahlu sériu hotových e-liquidov pre každodenné vapovanieí. V sérii nájdete ako chutné ovocné náplne, tak aj výborné tabakové zmesi. E-liquidy Colinss obsahujú pomer základu PG / VG 40/60 a vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre všetky typy MTL e-cigariet pre klasické šlukovanie ako pri bežnej tabakovej cigarete, vrátane čoraz viac obľúbených POD systémov, ale aj pre väčšinu DL e-cigariet pre priamy poťah (nádych) do pľúc . Colinss je európska spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu hotových e-liquidov pre elektronické cigarety. Ich výroba prebieha podľa aktuálnych noriem vydávaných Európskou úniou. Základom ich e-liquidov je mono-propylénglykol a potravinársky glycerín, tieto dve základné zložky sú potom doplnené o samotnú arómu a v prípade nikotínových náplní aj o nikotín.

Náplne Colinss sú k dostaniu v piatich koncentráciách nikotínu (0mg, 3 mg, 6 mg, 12 mg a 18 mg). Všetky koncentrácie nikotínu sa líšia aj farbou aj značením na škatuľke. E-liquid s koncentráciou 0mg sú označené bielou a obsahujú biele kvapkadlo, e-liquid s koncentráciou 3 mg obsahujú modré kvapkadlo a modré značenie, u koncentrácii 6mg potom nájdete zelené značenie a zelené kvapkadlo. Koncentrácia 12 mg je značená žltou a disponuje žltým kvapkadlom, najsilnejšia koncentrácia 18mg potom ponúkne červené značenie a červené kvapkadlo. Balenie obsahuje jednu fľaštičku s objemom 10ml a praktickým kvapkadlom pre ľahké plnenie clearomizéru.
Pomer základu: PG40% / VG60%
Balenie: 10ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: E-LIQUID náplne
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto