Emporio High VG 10ml / 0mg: Čučoriedka

Kód: 0002A
Akcia
Neohodnotené
€2,30
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Skutočná chuť lesných čučoriedok, ktorá vás prekvapí svojou vernosťou. V závere príchute môžete očakávať nepatrnú ovocnú nakyslosť, ktorá celkovo ešte viac vyzdvihne sviežu chuť.

Emporio High VG 10ml / 0mg: Čučoriedka

Populárny český výrobca Imperia prichádza s novým radom hotových e-liquidov Emporio High VG, ktoré sú vhodné najmä pre nízkoodporové atomizéry a e-cigarety pre priame poťahovanie do pľúc (DL). V rade Emporio High VG sa môžete tešiť na obľúbené ovocné a sladké náplne, ktoré sa radia k tomu najlepšiemu z dielne výrobcu Imperia.
Kvalita e-liquidov Emporio je daná vstupnými surovinami pre výrobu, dodržaním štandardných výrobných procesov podľa ISO 9001 a v neposlednom rade aj správnym technologickým postupom pri výrobe. Všetky e-liquid prechádzajú procesom zrenia, ktorý trvá 3 až 40 dní podľa typu produktu. Výrobky sú testované podľa francúzskej normy AFNOR: NF ISO 4387, XP D90-300-2 a XP D90-300-3.
E-liquid Emporio High VG obsahujú 70% glycerolu (VG) a 30% propylénglykolu (PG). Vďaka tomuto pomeru základu produkujú veľké množstvo pary. K dispozícii sú vo verzii bez nikotínu alebo s koncentráciou 3 mg a 6 mg.
Objem fľaštičky: 10ml
Výrobca: Imperia Bios 'sro

Dodatočné parametre

Kategória: E-LIQUID náplne
Hmotnosť: 0.021 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto