Imperia Booster Fifty 50PG/50VG 5x10ml 15mg

Kód: 0284
Neohodnotené
€6,60
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Nikotínový BOOSTER IMPERIA Fifty 10ml umožní zvýšiť úroveň nikotínu v e-liquide alebo základnej báze. Prevedenie Fifty je zložené z rovnakého pomeru propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerolu (VG) a skvele sa hodí pre redšie e-liquidy s vyváženým pomerom medzi prenosom chuti a menšou dymivosťou predovšetkým pre MTL vaperov.

Ideálny pomer PG/VG pre nové typy e-cigariet AIO.

Obsah nikotínu 15mg / ml

Obsah balenia 5x10ml

Imperia Booster Fifty 50PG/50VG 5x10ml 15mg

Upozornenie:V prípade vedľajších účinkov prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Nekonzumujte! Výstražné upozornenie (H301 + H311) a bezpečnostné upozornenie (P405 + P102, P262, P309 + P311). Toxický pri požití alebo kontakte s pokožkou. Uchovávajte uzamknuté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami, pokožkou alebo odevom. Pri expozícii alebo ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo Lekára.

Návod: Na viečko zatlačte a povoľujte. Pre dochutenie používajte aromatické koncentráty na báze propylénglykolu, alkoholu alebo vody. Nakvapkajte do zásobníka elektronickej cigarety.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice. V prípade úrazu alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie na fľaši). Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Tento produkt je určený iba pre domáce miešanie náplní do elektronických cigariet.

Upozornenie: Tento výrobok obsahuje nikotín a je nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Použiteľné aj bez arómy (príchute).

Pozn. ilustratívne foto

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto