Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Metal Black - Joyetech eGo POD AST sada

Kód: 0374H
Neohodnotené
€14
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Prichádza nová verzia s podobnými parametrami ako predchodca, rovnako jednoduchým ovládaním a vylepšenou žhaviacou hlavou vnútri PODu. Všetko toto ponúka novinka eGo AIO AST. V tele, pripomínajúcom klasickú pen-style e-cigaretu, sa ukrýva moderný POD systém s integrovanou žhaviacou hlavou a ovládaním bez tlačítok, vďaka čomu každodenné používanie hravo zvládne absolútne každý.

Joyetech eGo AIO AST má v sebe batériu s kapacitou 1000mAh, čo stačí pre pohodové používanie po celý deň. Batériu naviac ľahko a rýchlo nabijete cez micro USB port. eGo AIO AST je tiež vybavené LED indikátorom zostávajúcej kapacity, vďaka tomu teda vždy viete, kedy je e-cigaretu potrebné nabiť. Vnútri batérie nechýba inteligentný čip Avatar IC 1.0, ktorý zaisťuje nielen konštantné napätie a tým i stabilnú produkciu pary, ale tiež nevyhnutné ochrany pre bezpečné a bezstarostné používanie. Ochrana proti prebitiu, podbitiu, skratu i prežhaveniu, o to všetko sa Avatar čip postará.

Neoddeliteľnou súčasťou Joyetech eGo AIO AST sady je tiež samotný POD (cartridge). Táto plastová nádržka sa oproti predchádzajúcej verzii dočkala nového, dlhšieho náustku. Objem pre e-liquid zostáva rovnaký, mení sa však spôsob plnenia. Po novom si cez bočnú silikónovú krytku ľahko doplníte až 2ml svojho obľúbeného e-liquidu. To hlavné na vás však čaká vnútri, nová žhaviaca hlava so špeciálnou MESH špirálkou s austenitickej nerezovej ocele s odporom 1Ω. Vďaka novému materiálu si tak vychutnáte výraznejšiu chuť a ešte dlhšiu výdrž.

Obsah balenia:

1x eGo POD batéria
1x eGo POD AST cartridge
1x micro USB kábelParametre:

Rozmery: 103mm x 19mm
Objem: 2ml
Odpor: 1Ω
Výstupné napätie: konštantné napätie 3,7V
Podporovaný režim: Konštantné napätie
Batéria: 1000mAh
Nabíjanie: micro USB port

Batéria a nabíjanie

Integrovaná batéria s kapacitou 1000mAh. Cez micro USB port ju možno tiež ľahko a rýchlo nabiť.

Batéria a nabíjanie

POD cartridge

Plastová nádržka, ktorá slúži ako náustok, plní sa e-liquidom a je v nej integrovaná žhaviaca hlava s odporom 1Ω. Žhaviaca hlava je po novom vybavená MESH špirálkou z austenitickej nerezovej ocele pre ešte lepší chuťový pôžitok.

Pod

Plnenie

Joyetech eGo AIO AST POD sa plní cez bočný otvor. Stačí otvoriť silikónovú krytku a nádržku ľahko naplníte až 2ml e-liquidu.

Plnenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto