Peanut Butter Cheesecake - Príchuť Adams VAPE S & V: 12ml

Kód: 0691M
Neohodnotené
€8,50
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

KRÁSA V JEDNODUCHOSTI

Dal by som si niečo sladké. Ten pocit určite poznáte. Zatiaľ čo niekedy vymýšľam ktorý dezert by som ochutnal, inokedy jednoducho siahnem po obľúbenom arašidovom masle. Poctivá chuť arašidov so sušienkovým základom, bez zbytočných otázok. 

Dve zložky, ktoré prekvapia
Arašidové maslo má typickú štruktúru a chuť, vôbec nie takú sladkú, ako by človek čakal. A práve preto ho mám rád. Podarilo sa mi nájsť kombináciu, ktorá vás prekvapí geniálnou jednoduchosťou. 

Pri prvom potiahnutí ucítite arašidy, zemité orieškové tóny potom zjemnia cheesecakový korpus. Obe zložky sa spoja do hutného krému. Je príjemný na jazyku, skôr zemitý a dosť osobitý. Príjemný arašidový tón si drží až do konca. 

Uvidíte, že vás jednoduchosť tejto kombinácie dostane.

Odporúčaná doba zrenia 7 dní

Ide o koncentrovanú príchuť, ktorú je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylén glykol a/alebo rastlinný glycerol (ide o príchuť Shake & Vape). Príchuť neobsahuje nikotín.

Obsah a balenie

12 ml príchute v 60 ml Chubby Gorilla fľaštičke. Dátum trvanlivosti je uvedený na etikete. 

Zloženie

Propylene glycol, aróma.

Varovanie a bezpečnostné informácie

Vysoko koncentrovaná aróma. Nevhodné na priame použitie. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

 

Peanut Butter Cheesecake - Príchuť Adams VAPE S & V: 12ml

 
Adams Vape je séria nových a lahodných príchutí typu shake & vape, za ktorých výrobou stojí tím českých vaperov s rovnakým menom. Tí sa postarali o prípravu unikátnych chuťových kombinácií, ktoré potešia ako milovníkov ovocia, tak aj dezertov. V kolekcii nájdete skutočne vynikajúce zmesi vhodné pre každodenné vapovanie. Príchute Adam's Vape sú vyrábané čisto na území Českej republiky a prechádzajú všetkými potrebnými kontrolami pre uvedenie na medzinárodný trh. Sú vyrábané z tých najkvalitnejších surovín na trhu a prechádzajú celým radom testov. Jedná sa o príchute typu shake & vape, môžete ich teda vapovať ihneď po doliatí bázou bez potreby ďalšieho dozrievania. Výrobca potom odporúča nechať namiešané príchute 5 - 7 dní odležať pre zvýraznenie chuti všetkých použitých surovín.
 
Postup prípravy e-liquidu Adam's Vape S & V:  Do 60ml fľaštičky s 12ml príchute dolejte bázu. Fľaštičku dôkladne pretrepte. Potom môžete ihneď začať používať vďaka systému shake & vape. Príchute skvele chutia s bázami s vyšším podielom VG (rastlinný glycerol), najlepšie 70% - 80% VG.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto