Príchuť Imperia Black Label: Maslová Sušienka 10ml

Kód: 0427X
Neohodnotené
€3,80
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Jednoduchá príchuť maslovej sušienky sa dá vapovat samotná, alebo sa dá využiť ako podporné aróma pre ďalšie zložky pri príprave vlastného e-liquidu. Príchuť prináša jemnú arómu čerstvo upečenej a chrumkavej sušienky s tónmi mlieka, masla a vanilky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá príchuť maslovej sušienky sa dá vapovat samotná, alebo sa dá využiť ako podporné aróma pre ďalšie zložky pri príprave vlastného e-liquidu. Príchuť prináša jemnú arómu čerstvo upečenej a chrumkavej sušienky s tónmi mlieka, masla a vanilky. Tiež vám pripomenie príchuť Admirál z klasickej série Imperia.

 

Príchuť Imperia Black Label: Maslová Sušienka 10ml

S novou sériou príchutí Imperia Black Label objavíte dosiaľ nepoznané! Ide o kolekciu desiatok nových príchutí pre každodenné vapovanie. Nájdete tu ako ovocné, tak sladké príchute, ale tiež kvalitné tabaky pre pohodové šlukovanie. Príchute Imperia Black Label pokračujú tam, kde klasická séria Imperie skončila. A na túto tradíciu štýlovo nadväzujú so sériou moderných príchutí, ktoré oslovia každého vapera.

Príchute Imperia sú čisto českým produktom. Vyrábajú sa z kvalitných surovín vo farmaceutickom laboratóriu pri Prahe a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky ako Európskej únie, tak samozrejme aj Českej a Slovenskej republiky. Výrobca Boudoir Samadhi si zakladá na vysokej kvalite svojich výrobkov, o čom svedčí aj ich celoštátna obľúbenosť.

Príchute Imperia sú dodávané v 10ml fľaštičkách s úzkym kvapkátkom pre jednoduché použitie.

Odporúčané dávkovanie príchutí Imperia Black Label: 5-7%

Dodatočné parametre

Kategória: Arómy a príchute
Hmotnosť: 0.016 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto