Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Príchuť MONKEY LIQUID - Blue Lemon Ball (Čučoriedky a ľadový citrón) 12ml

Kód: 0765A
Neohodnotené
€7,50
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Pripravte sa na príjemne osviežujúcu ovocnú príchuť vhodnú pre každodenný vaping. Táto delikátna novinka výrobcu Monkey je kombináciou sladkých a čerstvo nazbieraných čučoriedok s osviežujúcim citrónom. Celá príchuť je podčiarknutá chladivým efektom vo forme sviežej koolady.

Príchuť MONKEY LIQUID - Blue Lemon Ball (Čučoriedky a ľadový citrón) 12ml

 

 

 

Český výrobca Monkey Liquid uvádza kolekciu vynikajúcich shake & vape aróm pre každodenný vaping. Ich arómy sú namiešané s láskou od profesionálnych českých vaperov. Dôraz je kladený najmä na prekreslenie všetkých zložiek v príchutiach a na mimoriadny chuťový zážitok. Z toho dôvodu bol pre každú príchuť navrhnutý iný pomer a objem arómy tak, aby bolo dosiahnuté čo najlepšieho chuťového výsledku. Výrobca si dal na týchto arómach skutočne záležať a vy sa tak môžete tešiť na chutne namiešané ovocné zmesi, ale aj na skvelé a sladučké dezerty.
Výrobca Monkey Liquid pochádza z Českej republiky a kladie dôraz na prémiovú kvalitu použitých surovín. Všetky ich príchute prechádzajú prísnymi testami zdravotnej nezávadnosti pre uvedenie na trh. Vďaka starostlivej príprave každej príchute sa môžete tešiť na jedinečnú autenticitu a vynikajúcu chuť všetkých ich aróm. Jedná sa o arómy typu shake & vape, veľkú fľaštičku s príchuťou tak stačí doliať základnou bázou, pretrepať a začať vapovať bez nutnosti zrenia. Všetky príchute zo série Monkey sú vhodné pre celodenný vaping. Príchute Monkey sú dodávané vo veľkých 60 ml fľaštičkách určených na prípravu e-liquidu.
Postup prípravy e-liquidu Monkey Royal Cheese: Do 60 ml fľaštičky s 12 ml príchute dolejte 48 ml bázy. Fľaštičku dôkladne pretrepte. Potom môžete ihneď vapovať vďaka systému shake & vape. Odporúčame predovšetkým bázy s vyšším podielom VG (rastlinný glycerol), najlepšie 70% - 80% VG. Použiť však môžete aj klasické bázy 50/50, alebo bázy s vyšším podielom PG. Pre zvýraznenie výslednej chuti môžete nechať hotový e-liquid tiež niekoľko dní odležať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto