Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Príchuť S&V Infamous Originals - Gold MZ - tabak s čerešňou, 12ml

Kód: 0204Y
Neohodnotené
€9
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tabak s čerešňou... Chorvátsky výrobca Infamous sa špecializuje na výrobu prémiových e-liquidov a aróm s tradíciou od roku 2013. Sú dodávané v 120ml Chubby Gorilla Unicorn fľaštičkách, ktoré obsahujú 20ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid.Výroba prebieha za najprísnejších hygienických štandardov vo farmaceutickej laboratóriu. Ide o koncentrát, ktorý sa kvapká do bázy. Príchuť môže byť použitá iba ako aróma do báz....nejedná sa o hotový liquid. 

Príchuť S&V Infamous Originals - Gold MZ - tabak s čerešňou, 12ml

Príchute Infamous sú dielom chorvátskych chuťových znalcov a tak si aj za pomerne krátku dobu svojho pôsobenia získali značnú obľubu vo vaperských komunitách naprieč štátmi. Tieto arómy sa nesnažia za každú cenu predbiehať v čo najväčšej prekombinovanosti, hlavnou ich doménou je preto originalita súčasne s kvalitou a autentickou chuťou. Práve na základe týchto skúseností sme tak museli zaistiť tieto kultové príchute aj pre vybrané chuťové bunky slovenských vaperov.

Milujete dezerty, ale nepohrdnete tiež sladkým tabakom, alebo napríklad osviežujúcim ovocným mixom? Máme pre vás novú jedinečnú kolekciu príchutí Infamous Originals. Jedná sa o chutné zmesi, medzi ktorými nájdete všetky zmienené variácie. Jedná sa o arómy typu shake & vape, ktoré môžete vapovať po doliatí bázy bez nutnosti ďalšieho zrenia. 

Špecifikácia:

Plastová fľaštička objem 120 ml

Obsah príchute: 12 ml

Odporúčaná doba zrenia: 5-7 dní

Skladovanie: v chladnom a suchom mieste

Zloženie: Propylén glykol, rastlinný glycerol, prírodné a umelé potravinárske arómy

Výrobca: Infamous, Chorvátsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto