Príchuť S&V Infamous Originals -Papa Smurf's Blood -jahody,kiwi a gumové cukríky

Kód: 0204M
Neohodnotené
€9
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto príchuť sa skladá z naozaj netradičného mixu ovocia a gumových medvedíkov. Hlavnou zložkou je sladkastá jahoda s ľahko kyslým kiwi. Toto ovocie však ako by sa nachádzalo zaliate vnútri želatíny z rozpustených gumových medvedíkov. Práve táto ingrediencia prináša unikátny chuťový pôžitok a tak nie je divu, že je vysoko návyková.

Príchuť S&V Infamous Originals -Papa Smurf's Blood -jahody,kiwi a gumové cukríky

Príchute Infamous sú dielom chorvátskych chuťových znalcov a tak si aj za pomerne krátku dobu svojho pôsobenia získali značnú obľubu vo vaperských komunitách naprieč štátmi. Tieto arómy sa nesnažia za každú cenu predbiehať v čo najväčšej prekombinovanosti, hlavnou ich doménou je preto originalita súčasne s kvalitou a autentickou chuťou. Práve na základe týchto skúseností sme tak museli zaistiť tieto kultové príchute aj pre vybrané chuťové bunky slovenských vaperov.

Milujete dezerty, ale nepohrdnete tiež sladkým tabakom, alebo napríklad osviežujúcim ovocným mixom? Máme pre vás novú jedinečnú kolekciu príchutí Infamous Originals. Jedná sa o chutné zmesi, medzi ktorými nájdete všetky zmienené variácie. Jedná sa o arómy typu shake & vape, ktoré môžete vapovať po doliatí bázy bez nutnosti ďalšieho zrenia. 

Špecifikácia:

Plastová fľaštička objem 120 ml

Obsah príchute: 12 ml

Odporúčaná doba zrenia: 5-7 dní

Skladovanie: v chladnom a suchom mieste

Zloženie: Propylén glykol, rastlinný glycerol, prírodné a umelé potravinárske arómy

Výrobca: Infamous, Chorvátsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto