Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Príchuť Tobacco Bastards Shake & Vape: No. 13 Cohiba (Cigarový tabak) 20ml

Kód: 0769J
Neohodnotené
€7,80
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte plnú a bohatú chuť, ktorú ukrýva pravá kubánska cigara? Práve ste na ňu narazili. Tešte sa na autentickú chuť cigarového tabaku, vyrovnanú a bohatú chuť tých najkvalitnejších tabakových listov, ktoré si možno len predstaviť. Ideálne pre príjemný relax pri večernom krbe, alebo proste len tak.

Príchuť Tobacco Bastards Shake & Vape: No. 13 Cohiba (Cigarový tabak) 20ml

 

Renomovaná spoločnosť Flavormonks pochádzajúca z Belgicka si pre vás pripravila sériu luxusných prémiových tabakových aróm pre každodenné vapovanie. Vychutnajte si lahodné tabakové zmesi v teple krbového ohňa, alebo tiež kdekoľvek inde. Tešiť sa môžete na vycibrené a autentické tabakové zmesi rozumne namiešané do podoby príchutí typu shake&vape. Pri výrobe je kladený dôraz najmä na prepracované spojenie všetkých zložiek a na autentické chuťové podanie, ktoré vám efektívne priblíži zážitok z klasického tabaku.
Všetky príchute výrobcu Flavormonks Tobacco Bastards sú prísne testované a vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín potravinárskej kvality vyrobených a vypestovaných na území EÚ. Prechádzajú prísnou výstupnou kontrolou a spĺňajú všetky normy nielen v Belgicku, ale aj normy EÚ. Jedná sa o arómy shake & vape, ktoré sa dodávajú vo veľkej fľaštičke, ktorú stačí len doliať základnou bázou, pretrepať a začať vapovať bez nutnosti zrenia. Vo veľkej 60ml fľaštičke sa nachádza 12 ml príchute.
Postup prípravy e-liquidu Tobacco Bastards: Do 60ml fľaštičky s 12ml príchute dolejte bázu. Fľaštičku dôkladne pretrepte. Potom môžete ihneď vapovať vďaka systému shake & vape. Odporúčame predovšetkým bázu s vyšším podielom VG (rastlinný glycerol), najlepšie 70% - 80% VG. Použiť však môžete aj klasické bázy 50/50, alebo bázy s vyšším podielom PG. Pre zvýraznenie výslednej chuti môžete nechať hotový e-liquid tiež cca 3 dni odležať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto