Nakupujete u Nás prvýkrát? Máme pre vás Dopravu zdarma s kupónom: DOPRAVA

Príchuť UAHU Shake & Vape: Blue Storm (Bobulovitý mix) 15ml

Kód: 0620A
Neohodnotené
€8
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová príchuť Blue Storm ukrýva naozajstnú búrku lahodných ovocných plodov. V príchuti nájdete dominantné modré bobule, ako sú čučoriedky, alebo černice, ale tiež lahodné a jemne kyslaté červené bobule, medzi ktorými nechýbajú čerešne a brusnice. Celá príchuť je potom podčiarknutá sladkou chuťou zrelých záhradných jahôd. Tomuto skrátka nemožno odolať.

Príchuť UAHU Shake & Vape: Blue Storm (Bobulovitý mix) 15ml

Na vaše chuťové poháriky útočí nová séria delikátnych aróm nesúca názov UAHU. Jedná sa o arómy typu Shake & Vape, ktoré stačí len doliať základnou bázou a začať vapovať bez nutnosti zrenia. Arómy s exotickým názvom UAHU pochádzajú z Kanady a sú vyrobené za pomoci tých najkvalitnejších surovín, vrátane surovín z Malajzie. Vďaka tomu sa môžete tešiť na maximálny chuťový zážitok, Malajzia je totiž preslávená jedinečnými ingredienciami pre svoje ovocné arómy. Celá séria prechádza najprísnejšími kontrolami pre uvedenie na trh a je dbané na skutočne maximálnu kvalitu a odbornú prípravu všetkých príchutí zo série.

Príchute UAHU Shake & Vape sú dodávané vo veľkej 120ml fľaši, v ktorej sa nachádza celkom 15ml príchute. Túto príchuť len dolejete základnou bázou, pretrepte a môžete začať vapovať bez nutnosti zrenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto