Príchuť UAHU Shake & Vape: Laughing Berries (Bobulovitá zmes) 15ml

Kód: 0620D
Neohodnotené
€8
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Bobuľovité zmesi sú medzi vapermi nesmierne žiadané. Preto prichádza výrobca UAHU s ďalšou variáciou bobuľovitého mixu. Tentoraz na vás čaká zmes tých najmenších a najlahodnejších bobúľ. Základom je mix brusníc, čiernych ríbezlí, šťavnatých malín a černíc a sladkého hrozna. Jej špecifická chuť vám učaruje už pri prvom otvorení fľaše.

Príchuť UAHU Shake & Vape: Laughing Berries (Bobulovitá zmes) 15ml

Na vaše chuťové poháriky útočí nová séria delikátnych aróm nesúca názov UAHU. Jedná sa o arómy typu Shake & Vape, ktoré stačí len doliať základnou bázou a začať vapovať bez nutnosti zrenia. Arómy s exotickým názvom UAHU pochádzajú z Kanady a sú vyrobené za pomoci tých najkvalitnejších surovín, vrátane surovín z Malajzie. Vďaka tomu sa môžete tešiť na maximálny chuťový zážitok, Malajzia je totiž preslávená jedinečnými ingredienciami pre svoje ovocné arómy. Celá séria prechádza najprísnejšími kontrolami pre uvedenie na trh a je dbané na skutočne maximálnu kvalitu a odbornú prípravu všetkých príchutí zo série.

Príchute UAHU Shake & Vape sú dodávané vo veľkej 120ml fľaši, v ktorej sa nachádza celkom 15ml príchute. Túto príchuť len dolejete základnou bázou, pretrepte a môžete začať vapovať bez nutnosti zrenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto